Marka: Audio-Technica

AT-VM95SP/H

Special Price 469 zł Regular Price 579 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 470 zł
  • Typ wkładki: VM Dual Magnet
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz
  • Równowaga kanałów: 1.5 dB (1 kHz)
  • Pionowy kąt śledzenia: 23°

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 23 zł

Sprawdź szczegóły

Wkładka gramofonowa z główką Audio-Technica AT-VM95SP/H

Audio-Technica od ponad 50 lat wyznacza kierunki rozwoju w branży audio. Obecnie Audio-Technica oferuje ogromną gamę wkładek gramofonowych, które reprezentują wiele lat nieustających prac badawczo-rozwojowych mających na celu  dostarczanie jak najlepszych produktów dla miłośników czarnej płyty. 

Audio-Technica po 38 latach zdecydowała się na zmianę swoich podstawowych modeli, co pokazuje jak dobre i ponadczasowe są to produkty. Mimo coraz większej konkurencji ze strony rozwiązań cyfrowych Audio-Technica nadal jest innowacyjna i pomysłowa - udowadnia to wprowadzeniem nowych wkładek - serii VM95. Seria VM95 oprócz tego, że zastępuje doskonale znane i cenione wkładki AT91 i AT95E to wprowadza jeszcze możliwość swobodnego rozwoju posiadanej wkładki serii VM95 do wyższego modelu tylko poprzez wymianę igły gramofonowej. Nie musisz już wymieniać całej wkładki gramofonowej żeby usłyszeć jeszcze więcej ze swoich płyt winylowych, wystarczy zmiana igły na wyższy model, który odczyta więcej informacji z czarnego krążka. 

Audio-Technica AT-VM95SP/H


Ponieważ płyty SP mają monofoniczną modulację, podczas łączenia igły SP z obudową stereo, taką jak AT-VM95SP, zaleca się włączenie trybu mono w stereofonicznym przedwzmacniaczu gramofonowym, aby zminimalizować szum powierzchni płyty. AT-VM95SP jako wkładka stereo przeznaczona do odtwarzania płyt monofonicznych, kiedy używana jest z archiwizującym przedwzmacniaczem/korektorem gramofonowym udostępniającym różne funkcje do generowania sygnału mono z wejść stereo (Mono L + P, Mono L, Mono P, LP regulowany mix) pozwala profesjonalnym archiwistom minimalizować szum i zniekształcenia poprzez próbkowanie najmniej zniszczonych stron rowka na starych płytach.

AT-VM95SP jest wkładką przystosowaną do odtwarzania płyt z prędkością 78 obr./min. i wyposażoną w stożkową igłę SP 3mil. Wkładka wykorzystuje aluminiowy wspornik i dostarcza napięcie wyjściowe 2,7 mV. Podobnie jak pozostałe wkładki z najnowszej linii Audio-Techniki, model VM95SP kompatybilny jest z wszystkimi igłami z serii VM95.

Audio-Technica AT-HS6

Wkładka dostarczana jest wraz z główką Audio-Technica AT-HS6. Korpus główki odlewany jest z aluminium i wyposażony w zintegrowaną dźwigienkę ułatwiającą opuszczanie i podnoszenie ramienia z zamontowanym zestawem główka/wkładka gramofonowa.

Audio - Technica AT-VM95SP/H

Seria VM95 składa się z 18 nowych produktów, sześciu wkładek z tym samym elektromagnetycznym korpusem wyposażonych w sześć różnych igieł. Nowa seria VM95 oferuje wiele możliwości wyboru w szerokim zakresie cenowym, dostosowanym do każdego portfela. Wszystkie sześć modeli dostępne jest również w konfiguracji z fabrycznie zamontowaną główką AT-HS6BK. Dzięki takiemu rozwiązaniu fani analogu mogą w szybki i bezproblemowy sposób zmienić wkadkę gramofonową na inną dostosowaną np. do rodzaju odtwarzanej płyty LP.

Seria AT-VM95

Jeżeli chciałbyś poprawić dźwięk i na nowo odkryć dobrze znane utwory z czarnego krążka zapoznaj się z pozostałymi z innymi modelami serii VM95. Natomiast jeżeli interesują Cię inne modele wkładek Audio-Technica zapraszamy do strefy marki gdzie w szczegółach dowiesz się o rozwiązaniach konstrukcyjnych tego japońskiego producenta.

Audio - Technica seria VM95

Zapraszamy do jednego z naszych 15 salonów zlokalizowanych w 12 miastach na terenie całego kraju. Zapraszamy do Top Hi-Fi & Video Design.

Specyfikacja Audio-Technica AT-VM95SP/H

Typ wkładkiVM Dual Magnet
Pasmo przenoszenia20 - 20 000 Hz
Równowaga kanałów1.5 dB (1 kHz)
Pionowy kąt śledzenia23°
Znamionowa impedancja obciążenia47,000 Ω
Induktancja cewki550 mH (1 kHz)
Napięcie wyjściowe2.7 mV (@ 1 kHz, 5 cm/sec)
Szlif igłysferyczny
WspornikRurka aluminiowa
Mocowanie½”
Wymiary (S x W x G) mm21,4 x 21,2 x 62,4
Waga kg0.0155

Opinie o Audio-Technica AT-VM95SP/H

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: