Marka: ProAc

Studio SM100

6 600 zł
/ sztuka
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 150 watt
  • Pasmo przenoszenia: 35Hz - 30KHz
  • Wymiary (S x W x G) mm: 203 x 406 x 254
  • Waga kg: 12

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

ProAc Studio SM100

Modelem Studio SM100 firma ProAc na nowo określa standard jakości w klasie wysokiej jakości uniwersalnych kolumn głośnikowych. Najnowsza podstawkowa konstrukcja zastępuje ceniony głośnik studio 100, który niemal od samego początku był równie chętnie wykorzystywany w studiach nagraniowych, idealnie sprawdzając się w roli monitora bliskiego pola.

Za projekt całego głośnika odpowiada Stewart Tyler. Dopracowując wszystkie szczegóły do perfekcji, na przestrzeni ponad dwóch lat stworzył konstrukcję marzeń, która oddaje całe piękno dźwięku. Uzyskiwane parametry pozwalają wykorzystać Studio SM100 zarówno w studiu nagraniowym, jak i w domu. Tę wysoką jakość brzmienia zapewniają nowe przetworniki i nowa zwrotnica.

Wewnątrz doskonale znanej, perfekcyjnie przygotowanej obudowy, pracują nowe przetworniki: 25-milimetrowa kopułka wysokotonowa i 165-milimetrowy głośnik niskotonowy. Pierwszy z nich wykorzystuje jedwabną membranę i specjalną płytkę – wszystko po to, aby jeszcze bardziej obniżyć zniekształcenia. Drugi z przetworników, choć wizualnie przypominający jednostkę z modelu studio 100, w istocie jest zmienioną konstrukcją. Nowy resor jeszcze bardziej zwiększa żywotność głośnika, a dodatkowo zapewnia wyższą moc. Idealne zrównoważenie brzmienia pozwala zachować nowa zwrotnica. Dzięki niej uzyskiwany dźwięk jakościowo jest równie doskonały, jak w przypadku studio 100, ale gwarantuje jeszcze „gładsze” wrażenia audio. Dzięki temu najnowszy model Studio SM100 idealnie sprawdza się podczas długich sesji odsłuchowych.

Specyfikacja ProAc Studio SM100

Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa150 watt
Pasmo przenoszenia35Hz - 30KHz
Wymiary (S x W x G) mm203 x 406 x 254
Waga kg12

Opinie o ProAc Studio SM100

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat ProAc Studio SM100

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: