Marka: Bowers & Wilkins

707 S2 czarny połysk

 

Bowers & Wilkins 707 S2

Promocyjna cena dotyczy egzemplarzy, które mogą pochodzić z ekspozycji i nosić ślady użytkowania, prosimy o kontakt z wybranym salonem przed dokonaniem zakupu.

 

Ta niewielka kolumna podstawkowa, korzysta z najnowocześniejszych innowacji serii 700, aby odtwarzać muzykę pełną emocji i szczegółów.

 

Bowers & Wilkins 707 S2 Lifestyle

 

Najważniejsze cechy:

 • Kompaktowa kolumna podstawkowa
 • Dwudrożna konstrukcja bas-refleks
 • 25 mm głośnik wysokotonowy Carbon Dome™
 • 130 mm głośnik średnio-niskotonowy Continuum™
 • Flowport™
 • Trzy dostępne wykończenia: Satynowa Biel, Lśniąca Czerń i Różane
Bowers & Wilkins 700 S2 Tweeter Drive Unit
 
Głośnik wysokotonowy Carbon Dome to zupełnie nowe opracowanie, stworzone na potrzeby najnowszej serii 700 S2. Pokrycie membrany węglem, oprócz korzyści akustycznych nadaje jej bardzo charakterystycznego wyglądu.
 
 

W tej kompaktowej kolumnie podstawkowej zastosowano najnowszy głośnik wysokotonowy Carbon Dome™. Jego aluminiowa membrana została powleczona z wierzchu warstwą węgla, a od drugiej strony umocowano do niej węglowy pierścień. Skutkiem tych zabiegów jest niezwykłe pasmo przenoszenia takiego głośnika. Wysokie tony odtwarzane przez tę kolumnę są czyste i naturalne, można w nich wychwycić najmniejsze detale. 

 

Bowers & Wilkins 707 S2 Lifestyle

 

Głośnik średniotonowy o średnicy 130 mm wykorzystuje membranę Continuum, rewolucyjnego materiału, który parametrami takimi jak sztywność, czy tłumienie przewyższa stosowany do tej pory Kevlar. Kosz głośnika zoptymalizowano pod kątem sztywności i łatwej wentylacji. Tunel Flowport pozwala kolumnie na odtwarzanie niższych partii basu, niż wynika to z jej rozmiaru. Dzięki niemu kolumna doskonale radzi sobie z niższymi częstotliwościami, bez typowych podbarwień generowanych przez bas-refleks. Efektem tych zabiegów jest kolumna o bardzo realistycznej średnicy pasma, oraz zaskakująco głębokim basie.

 

Specyfikacja Bowers & Wilkins 707 S2 czarny połysk

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 100 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy1x 130 mm, membrana Continuum
Przetwornik wysokotonowy25 mm, Carbon Dome
Pasmo przenoszenia50Hz - 28kHz ±3dB
Skuteczność84dB (2.83 V, 1m)
Wymiary (S x W x G) mm165 x 280 x 276
Waga kg6
Wersje wykończeniaCzarny połysk
Impedancja8 Ohm

Opinie o Bowers & Wilkins 707 S2 czarny połysk

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Zuma

  Ocena:
  Ocena: 5
  Małe ale wariaty. Dźwięk spory jak na te gabaryty. Zejście na basie i potęga lepsza jak w większych B&W 606 s2. Tego się nie spodziewałem po tych maluchach. Zestawik tych kolumn napędzany jest u mnie w sypialni przez Bluesounda Powernode 2i. Wszystko spięte po HDMI z telewizorem, do tego mega fukcjonalność sieciowa i świetna apka na telefon. W pokoiku o powierzchni 18 metrów grają bardzo ładnie. Ustawione mam je na komodzie i tutaj wiem, że można lepiej, na dedykowanych standach, jednak nie mam na nie miejsca póki co. Przez usadownienie zbyt blisko ściany (ok 15cm od tylnej ściany) bas dudnił. Pomogło zatkanie bas refexu gąbkami, które są na wyposażeniu. Zatkałem bas reflex częściowo i bardzo pomogło. Scena dźwięku jest płytsza niż na standach jak miałem pół metra od ściany jednak już bas nie dudni i to jest ogromny plus.
 2. Han Solo

  Ocena:
  Ocena: 5
  Malutkie kolumienki, a zagrały na odsłuchu dźwiękiem większym od sporo większych monitorów innych producentów. Testy odbyły się na elektronice Rotel A14. Źródłem był Bluesound Node 2i podłączony cyfrowo do Daca w Rotelu. Jestem pod sporym wrażeniem. Nie wiem jak oni to zrobili ale te kolumny nie duszą się nawet przy sporych poziomach głośności. Do pomieszczeń rzędu kilkunastu metrów kwadratowych będą moim faworytem. Jakość wykonania pierwsza klasa. Lakier fortepianowy, maskownice na magnesach, czysta forma i klasyczny design. Prawdziwy Bowers
 3. Mateusz Bielak

  Ocena:
  Ocena: 5
  Te maleńkie monitory na odsłuchu wciągnęły nosem B&W 606. Jednak warto dołożyć. Co najciekawsze, bas z tych mniejszych 707 schodził niżej i lepiej wybrzmiewał. Wysokie tony to zupełnie inna liga. Nie ma co się bać tych rozmiarów. W moich 15m2 grają wybitnie z Heglem H90.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: