Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Magico - dowiedz się więcej

Sylwetka S5 Mk II to jedyne podobieństwo, jakie łączy ten model z poprzednikiem. Znacząco udoskonalona wydajność urzeczywistniona jest poprzez zastosowanie nowych, zaawansowanych przetworników i konstrukcji obudowy, która została wybrana na podstawie szeroko zakrojonych badań inżynieryjnych poświęconych głośnikowi S7.

Detaliczne i rozszerzone wysokie tony dostarcza nowo opracowana 25-milimetrowa diamentowa kopułka wysokotonowa z berylową membraną. Rozwiązanie to po raz pierwszy było wprowadzone w modelu S7 i gwarantuje dopasowanie czułości, szerokiej dyspersji i możliwość obsługi dużej mocy. Mocny system napędowy i cewka o długim skoku zapewniają niskie zniekształcenia i częstotliwości odcięcia, które wspomagają integrację głośnika wysokotonowego z przetwornikiem średniotonowym.

Wyższy standard zmierzonej wydajności w zakresie średniotonowym jest zasługą nowo opracowanego 152-milimetrowego przetwornika Magico, który zbudowany jest z wielowarstwowego karbonu i nanografenu. W wyniku połączenia tych dwóch przełomowych materiałów powstała nowa membrana, która jest o 20 proc. lżejsza i 300 proc. sztywniejsza niż membrana zastosowana w S5. Specjalnie opracowana subobudowa, wykonana z zastrzeżonego materiału polimerowego, tworzy akustycznie zoptymalizowaną tylną komorę, wewnątrz której pracuje moduł średniotonowy. Koncepcja subobudowy po raz pierwszy została wprowadzona w modelu S3 i zapewnia znaczące udoskonalenia w kontroli i artykulacji zakresu średniotonowego.

Magico Loudspeakers S5 MK2

Nowo opracowane 250-milimetrowe przetworniki niskotonowe Magico wykorzystują nowy system napędowy z ekstremalnie mocnymi magnesami i ultrasztywnymi membranami z aluminium, które zostały specjalnie pokryte i wykończone nakładkami przeciwpyłowymi z grafenu. Nowy przetwornik niskotonowy potrafi dostarczyć niewiarygodnie głębokie, mocne i złożone niskie tony z największą szybkością i precyzją.

Imponująca obudowa modelu S5 Mk II wykonana jest z wytłaczanego aluminium i ma grubość 12,7 mm. Masywna nowa górna płyta obrabiana jest do postaci eleganckiego, wypukłego kształtu, aby zminimalizować dyfrakcję obudowy i rozproszyć pionowe fale stojące. Grubsza płyta podstawy opiera się na 4 nóżkach, obniżając tym samym środek ciężkości i zwiększając ogólną stabilność, co skutkuje niższym szumem i zwiększoną dynamiką.

Konstrukcja
System Nie
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50 - 1000 W
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 50 kHz
Impedancja 4 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 380 x 1220 x 360
Waga kg 100
  • Jak wybrać kolumny podłogowe?

    Kiedy myślimy o kolumnach głośnikowych, to zazwyczaj do głowy przychodzą nam właśnie kolumny podłogowe. Nic dziwnego, zapewniają one zarówno doskonałą przestrzeń, jak i dynamiczny bas. To złoty środek w odtwarzaniu dźwięku, dzięki przetwarzaniu całego pasma akustycznego. Rozumieją to producenci, którzy oferują konstrukcje tego typu w każdym rozmiarze i możliwym kształcie.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław