Marka: Bowers & Wilkins

803 D3 (czarny)

37 995 zł
/ sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 50 W - 500W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 2 x 180 mm

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1900 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

Wolnostojąca kolumna głośnikowa Bowers & Wilkins 803 D3 to konstrukcja, która tworzy nowy kształt dźwięku. Ten całkowicie nowy model jest najbardziej kompaktową kolumną z głową Turbine, ale wykorzystuje wiele cech swoich większych braci, zachowując jednocześnie stosunkowo nieduże rozmiary. Dzięki licznym, rewolucyjnym zmianom w porównaniu z dotychczasowym modelem 803 Diamond, jeszcze bardziej przybliża słuchacza do ideału jakim jest czysty i naturalny dźwięk, dokładnie taki, jaki można było usłyszeć podczas nagrania w studiu. 

803 D3 to niezwykle elegancka wolnostojąca kolumna, która zapewnia niezwykle naturalne i wierne brzmienie. Precyzja i perfekcja dźwięku to zasługa zastosowanych rozwiązań, m.in. diamentowej kopułki wysokotonowej, membrany Continuum (głośnik średniotonowy), doskonalszej niż dotychczas stosowanej kewlarowej, i przetworników niskotonowych z membranami Aerofoil. Projektanci zastosowali także stosowane już wcześniej rozwiązania Bowers & Wilkins, m.in. system Flowport oraz głośnik wysokotonowy odizolowany od pozostałej części obudowy. Na szczególną uwagę zasługują także przeprojektowany system Matrix oraz nowatorski cokół, który dzięki temu, że wyposażony jest zarówno w rolki, jak i w kolce, w porównaniu z poprzednią serią gwarantuje niezrównaną wygodę użytkowania.


Wyróżnikiem kolumn 803 D3 są nie tylko nowe membrany, lecz także odmienny niż dotychczas projekt obudowy o odwróconym profilu. Zaokrąglenie przedniej ścianki przyniosło dwie korzyści – wzmacnia połączenia w tylnej części i jednocześnie rozprasza dźwięk rozchodzący się w wewnętrznej komorze.

Elementem, który nadaje 803 D3 charakterystyczny wygląd, jest głowa Turbine, skrywająca przetwornik średniotonowy. Jej kształt w idealny sposób rozprasza dźwięk, a wewnętrzna konstrukcja, wykorzystująca aluminium i wzmocnienia w postaci żeber, sprawia, że głowa pozostaje bierna akustycznie. 

Cechą szczególną kolumn Bowers & Wilkins 803 D3 jest także podstawa, która gwarantuje niebywałą stabilność. Projektanci wyposażyli ją w innowacyjny rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik może w zależności od własnych preferencji oprzeć całą konstrukcję na rolkach lub kolcach, które tak jak rolki zintegrowane są z podstawą i można je w łatwy sposób opuszczać lub podnosić za pomocą specjalnego kółka zębatego.

System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa50 W - 500W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 x 180 mm
Przetwornik średniotonowy130 mm
Przetwornik wysokotonowy25 mm
Pasmo przenoszenia19 Hz - 28 kHz
Wymiary (S x W x G) mm334 x 1160 x 498
Waga kg65.5
Impedancja8 Ohm

Polecane Produkty

Akcesoria do Bowers & Wilkins 803 D3 (czarny)

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: