Dzięki wyposażeniu 684 w mniejsze niż u poprzednika głośniki konstruktorom udało się stworzyć smuklejszą i dużo atrakcyjniejszą wizualnie kolumnę wolnostojącą. 684 pracuje w 2-drożnej konfiguracji. Za nagłośnienie odpowiada odizolowana podwójna kopułka wysokotonowa oraz para 130-mm przetworników nisko-/średniotonowych.  Głośniki umieszczone są w wentylowanej obudowie z wylotem Flowport na przedniej ściance. Łatwość instalacji kolumn zwiększa umieszczenie wylotu tunelu bass-reflex na przedniej ściance.


Odizolowana podwójna kopułka wysokotonowa jest jedną z najważniejszych innowacji w nowej serii 600 i składa się z dwóch oddzielnych kopułek aluminiowych. Wewnętrzna ma wyciętą centralną część i przyklejona jest do tylnej powierzchni zewnętrznej kopułki. W efekcie udało się stworzyć godną uwagi mieszankę lekkości i sztywności. W nowej serii 600 cały zespół głośnika wysokotonowego jest dodatkowo fizycznie oddzielony od obudowy za pomocą amortyzacji w postaci miękkiego żelowego pierścienia. 

Za odtwarzanie dźwięków z niskiego i średniego zakresu odpowiada para 130-mm przetworników z kewlarową membraną. Zastosowanie pary mniejszych głośników nisko-/średniotonowych niż w poprzedniej serii pozwoliło znacząco zwęzić kolumny i zwiększyć wizualną atrakcyjność. Ponadto mniejsze głośniki z bliżej położonymi centrami umożliwiają nowemu systemowi na skuteczniejszą pracę w 2-drożnej konfiguracji.  Nowe 130-mm przetworniki wykorzystują mniejsze cewki, które pozwoliły zwiększyć czułość głośników i zapewniają bardziej płaską charakterystykę. Wszechstronność konstrukcji zwiększa zestaw złączy pozwalający na stosowanie połączenia bi-wiring, a zintegrowana podstawa zwiększa stabilność kolumny. 

Ostatnie sztuki - produkt może pochodzić z ekspozycji

Specyfikacja Bowers & Wilkins 684 S2 biały

System2-drożny
ObudowaWentylowana z przodu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa25 W - 150
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy130 mm x 2,kewlarowa membrana
Przetwornik średniotonowy-
Przetwornik wysokotonowy25 mm,aluminiowa kopułka Nautilus,izolowany od obudowy
Pasmo przenoszenia72 Hz - 22.000
Skuteczność87
Częstotliwość podziału4000
Wymiary (S x W x G) mm160 x 920 x 234
Waga kg14,2
Wersje wykończeniaBiały
Materiał wykończeniaWinyl
Impedancja8 Ohm

Opinie o Bowers & Wilkins 684 S2 biały

4.5
Ocena:
Średnia ocen: 4.5

(2 oceny)

 • 5 1
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Mit

  Ocena:
  Ocena: 4
  Jestem ich szczęśliwym posiadaczem, fajne kolumienki. Ale niestety - z niewiadomych mi powodów firma zmieniła design - koniec z żółtymi membranami. Wielka szkoda, chciałem kupić 2 komplet na prezent, naprawdę... Może jestem niepoprawnym optymistą, ale mam nadzieję, że ktoś z firmy Bowers & Wilkins przeczyta ten komentarz i wydarzy się cud :)
 2. Fabian

  Ocena:
  Ocena: 5
  Jest to co prawda jeden z mniej znanych kolumn od firmy B&W, jednak jestem mile zaskoczony to, co potrafią pokazać. Głośniki są świetne w górnej części pasma, i posiadają również dobrze zarysowaną średnicę. Brakuje im trochę basu, jednak nie stanowi dla mnie to żadnej przeszkody, ponieważ słucham muzyki klasycznej i jazzowej ;) Estetyka głośników jest cudowna, są miłe dla oka w wyglądzie, a miłe dla ucha w brzmieniu. Gorąco polecam te głośniki, ponieważ jest to świetna opcja dla osób które lubią szczegóły w muzyce i szukają kolumn które mogą to zaprezentować.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: