Marka: Bowers & Wilkins

CT8.2 LCR

32 899 zł
/ sztuka
  • Rodzaj głośnika: Głośniki naścienne
  • Impedancja: 4 Ohm, 6 Ohm, 8 Ohm

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Głośniki instalacyjne CT8.2 LCRS Bowers & Wilkins


System CT800 wykorzystuje nowoczesne technologie audio oraz zapewnia doskonałe wykonanie, z którego słynne są nasze flagowe kolumny hi-fi serii 800 Diamond - do zastosowania w systemach kina domowego. Po zainstalowaniu głośników, są one niewidoczne.

To, czego nie można zignorować, to jest jakość. Każde upuszczenie szpilki, skrzypienie schodów, czy też poruszające ziemię eksplozje są dostarczane z  niezwykłą klarownością, głębią i wysterowaniem, aż zapiera dech w piersiach. Kolumny głośnikowe CT800 mogą stać się najbardziej wyrafinowanym elementem na Twojej półce.

CT8.2 LCRS jest najnowszym uzupełnieniem serii CT800. Jego unikalna budowa pozwala na stosowanie jako kolumna lewa – centralna – prawa, zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Wyposażony jest w: bliźniacze głośniki bazowe z membraną papierowo/Kevlarową, głośnik średniotonowy z membraną z Kevlaru FST oraz głośnik wysokotonowy z kopułką aluminiową w układzie z pasywną zwrotnicą.

Specyfikacja Bowers & Wilkins CT8.2 LCR

Opinie o Bowers & Wilkins CT8.2 LCR

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: