Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Koss BTS1

Facebook Koss Polska

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i bardzo lekki, bo ważący zaledwie 160 gramów, bezprzewodowy głośnik Bluetooth Koss BTS1 został zaprojektowany specjalnie pod kątem łatwości przenoszenia i użytkowania podczas ruchu. Lekkość konstrukcji podkreślona jest przez skompresowane właściwości, co czyni go niezwykle kompaktowym i idealnym w czasie podróży.

Mimo swoich kompaktowych rozmiarów BTS1 pozwala przez długi czas cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Wbudowany akumulator umożliwia odtwarzanie muzyki nawet przez 5 godzin.


Koss BTS1 wyposażony jest w stopkę, pozwalającą słuchaczowi na wybór pomiędzy dookólnym a kierunkowym odsłuchem, zapewniając osobiste doświadczenie bez względu na miejsce, w którym znajduje się słuchacz.

Użytkowanie bezprzewodowego głośnika Bluetooth Koss BTS1 jest niezwykle proste. Wbudowane przyciski umożliwiają szybkie sparowanie urządzenia i zapewniają łatwy dostęp do regulacji głośności. BTS1 wyposażony jest także w 3,5-mm wejście Aux i wyjście jack do połączonego odsłuchu, a także opcji połączenia łańcuchowego (daisy chaining).  

Specyfikacja Koss BTS1

WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBTak (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweBrak
PilotNie
Waga kg0.2

Opinie o Koss BTS1

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: