Marka: House of Marley

No Bounds XL grey (EM-JA017-GY)

No Bounds XL

No Bounds XL oferuje najwyższą wydajność i żywotność baterii w serii głośników zewnętrznych stworzonych przez House of Marley.

Najważniejsze cechy:

 • 16 godzinna żywotność baterii,
 • funkcja PowerBank,
 • możliwość sparowania ze sobą dwóch głośników w system 2 kanałowy,
 • 360-stopniowy dźwięk.

Idealny kompan

Tradycyjnie dla marki House of Marley ten bezprzewodowy głośnik został wykonany z proekologicznych materiałów. No Bounds XL został zaprojektowany, aby spełniać oczekiwania zapalonych wędrowców i ludzi aktywnych obdarzonych pasją do muzyki. Długi czas pracy baterii i możliwość ładowania telefonu za pomocą No Bounds XL sprawia, że nawet podczas całodziennej wyprawy nie umilkną dźwięki  ulubionych piosenek z tego wodo- i kurzoodpornego głośnika .

House of Marley No Bounds XL

Funkcje dodatkowe

No Bounds XL posiada wbudowany mikrofon, który sprawia, że po sparowaniu z telefonem głośnik zmienia się w zestaw głośnomówiący. Gniazdo Aux-In umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, a możliwość sparowania z drugim głośnikiem zmienia taka parę w wodoodporny mini-zestaw stereo. Długi czas pracy, do 16 godzin, oraz funkcja PowerBank powoduje, że No Bounds XL –jak sama nazwa wskazuje - przekracza granice wyznaczone przez inne urządzenia tego typu. Funkcja szybkiego ładowania pozwala sprawnie i szybko uzupełnić energię w akumulatorach litowo-jonowych.

House of Marley No Bounds XL

Proekologiczne materiały

Głośniki No Bounds są wykonane z tkaniny Marley Rewind ™, silikonu Regrind, korka Regrind i aluminium. Tkanina Rewind™ jest trwałym, wysokiej jakości materiałem, utkanym z substancji i surowców pochodzących z recyklingu to mieszanka 30%  odzyskanej bawełny organicznej,  30%  konopii i 40% recyklingowanego PET. Korek jest odnawialnym, biodegradowalnym i w 100% naturalnym materiałem. Uzyskuje się go w wyniku przyjaznego dla środowiska procesu zbioru, który zapewnia drzewom dalsze życie. Silikon Regrind™ jest specjalnie opracowanym materiałem pozyskiwanym poprzez odzyskiwanie i upcykling odpadów poprocesowych i postprodukcyjnych.

House of Marley No Bounds XL


House of Marley to produkty audio, których podstawowym przesłaniem jest kontynuacja dziedzictwa Boba Marleya – w promocję i rozwój marki zaangażowani są jego dzieci i wnuki. Marce przyświecają trzy podstawowe wartości zgodne z filozofią Boba Marleya:

- JAKOŚĆ DŹWIĘKU i WYKONANIA, ponieważ muzyka zawsze powinna brzmieć pięknie, a produkty audio muszą być trwałe

- WYJĄTKOWY DESIGN, ponieważ zasługujesz na to, aby wyróżniać się w tłumie

- POSZANOWANIE NATURY - produkty Marley są wykonywane z ekologicznych materiałów w dużej mierze pochodzących z recyklingu

Specyfikacja House of Marley No Bounds XL grey (EM-JA017-GY)

WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweBrak
PilotNie
Inne16 godzin pracy na baterii, IP67, Quick Charge

Opinie o House of Marley No Bounds XL grey (EM-JA017-GY)

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Huberet

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo przyjemnie wyglądający głośniczek. W moim przypadku szedł na prezent więc jest to istotna kwestia ;)

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: