Marka: Bang & Olufsen

BEOSOUND 2 (Google Assistant)

BEOSOUND 2

BEOSOUND 2

Dom jest tam, gdzie jest muzyka. Z modelem Beosound 2 hasło to nabiera całkowicie nowego znaczenia. To potężny głośnik multiroom, który brzmi równie pięknie, jak wygląda. Urzekający niezależnie od tego, gdzie zostanie ustawiony i jak będzie używany.

Bogaty, dynamiczny i pełen finezji

Beosound 2 zapewnia wyśmienity i prawdziwie potężny dźwięk. Wykorzystując autorską technologię Acoustic Lens w stożkowej obudowie głośnika model ten emituje dźwięk dookólny 360°, który wypełnia przestrzeń całego pokoju z miejsca, w którym zostanie ustawiony.

Funkcjonalnie estetyczny

Beosound 2 zaprojektowany został z myślą o zapewnieniu elastyczności. Głośnik można ustawić m.in. na blacie kuchennym lub na podłodze w salonie i cieszyć się dyskretnie płynącą muzyką lub słuchać porannych wiadomości. Czyste linie i niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że Beosound 2 doskonale pasuje do każdego miejsca, w którym zostanie ustawiony.

Wymuskany kawałek piękna

Głośnik Beosound 2 wykonany jest z wysokiej jakości aluminium przy zachowaniu niesamowitej dbałości o szczegóły. Ale dokonany przez projektantów wybór materiału daleko wykracza poza estetykę. Aluminium dzięki swojej sztywności i gładkiej powierzchni, która eliminuje wszelkie zniekształcenia dźwięku, zapewnia także doskonałe właściwości akustyczne.

Istota obsługi

W modelu Beosound 2 projektanci wykorzystali czujnik zbliżeniowy, który wykrywa obecność użytkownika i automatycznie kieruje panelu obsługi w jego stronę. Górna część głośnika pełni rolę minimalistycznego panelu sterowania. Wystarczy go dotknąć, aby włączyć swoją ulubioną stację radiową, obrócić pokrętło, aby dopasować poziom głośności lub też machnąć, aby zmienić utwór.

Beosound 2 – najważniejsze cechy:

 • Dźwięk w zakresie 360 stopni
 • Autorska technologia Acoustic Lens
 • Unikatowa stożkowata obudowa
 • Wykonany z wysokiej jakości aluminium
 • Wbudowany czujnik zbliżeniowy
 • Liczne funkcje sieciowe, m.in. AirPlay 2, Google Chromecast oraz Spotify Connect
 • Może być częścią systemu multiroom Beolink
 • Możliwość odtwarzania muzyki z  pomocą Wi-Fi
 • Zakres częstotliwości 33-23 400 Hz
 • Możliwość rozszerzenia do bezprzewodowego systemu stereo z drugim egzemplarzem Beosound 2
 • Bluetooth 4.2

Specyfikacja Bang & Olufsen BEOSOUND 2 (Google Assistant)

Moc wzmacniacza2x Class D 20 W dla głośnika niskotonowego, 2x Class D 11 W dla głośnika średniotonowego, 1x Class D 40 W dla głośnika wysokotonowego
Pasmo przenoszenia33 – 23.400 Hz
WiFiTak
AirPlay 2Tak
BluetoothTak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm200 x 431 x 200
Waga kg4.1
InneGoogle Assistant, Airplay 2, Beolink Multiroom, Chromecast; BT 4.2, Wi-Fi/WLAN 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5Ghz); Bang & Olufsen App, Beosound Essence Remote, Beomote One BT ; Przetworniki: 1 x 3/4” wysokotonowy, 2 x 2” średniotonowy, 1 x 5 1/4" niskotonowy

Opinie o Bang & Olufsen BEOSOUND 2 (Google Assistant)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: