Kolumny wolnostojące Bowers & Wilkins CM10 S2

Produkt wyprzedażowy - może pochodzić z ekspozycji.

Model CM10 S2 jest flagową konstrukcją nowej serii CM, potrafiącą wypełnić nawet bardzo przestronne pomieszczenia detalicznym, realistycznym brzmieniem.

To m.in. konsekwencja wyposażenia kolumny w trzy przetworniki niskotonowe, odizolowany głośnik średniotonowy FST oraz studyjnej jakości technologię w postaci konstrukcji „tweeter-on-top”. 


CM10 S2 to trójdrożna konstrukcja, która w wysokiej na nieco ponad metr obudowie skrywa układ pięciu przetworników. Wyróżnikiem kolumny jest odseparowana podwójna kopułka wysokotonowa, która po raz pierwszy pojawiła się w serii kolumn głośnikowych 800 Diamond. Dzięki zastosowaniu konstrukcji „tweeter-on-top”, która odizolowuje głośnik od głównej obudowy, poprawia obrazowanie i dyspersję, gwarantując naturalny i przestrzenniejszy dźwięk. 25-mm kopułka wykorzystuje cienką aluminiową membranę wzmocnioną na swym obwodzie przez dodatkowy pierścień aluminiowy. To połączenie jednoczy w sobie lekkość i sztywność i zabezpiecza przed powstawaniem zniekształceń akustycznych. 

Piękne brzmienie zakresu średniotonowego to zasługa odseparowanych mechanicznie od obudowy przetworników średniotonowych FST. Membrana tego 150-mm głośnika wykonana jest z kewlaru. Jednak to, co przykuwa uwagę w przypadku CM10 S2, oprócz konstrukcji „tweeter-on-top”, to także sekcja niskotonowa, na którą składają się trzy 165-mm przetworniki. W tym przypadku projektanci zdecydowali się na zastosowanie membran celulozowo-kewlarowych. Każdy z głośników nisko- i średniotonowych wykorzystuje nakładkę antyrezonansową, która zapewnia gładszą charakterystykę częstotliwościową i niższy poziom zakolorowań. Czystą reprodukcję niskich tonów wspomaga Flowport, który pozwala wyeliminować szum powietrza wypływającego z tunelu bass-reflex. 

Specyfikacja Bowers & Wilkins CM10 S2

System3-drożny
ObudowaWentylowana z tyłu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 300
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy165 mm x 3,celulozowo-kewlarowa membrana
Przetwornik średniotonowy150 mm,kewlarowa mambrana,zawieszenie FST
Przetwornik wysokotonowy25 mm
Pasmo przenoszenia45 - 28 000
Skuteczność90
Częstotliwość podziału350
Wymiary (S x W x G) mm1087 x 200 x 337
Waga kg33,5
Wersje wykończeniaBiały połysk, Czarny połysk, Palisander

Opinie o Bowers & Wilkins CM10 S2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: