Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD T758 V3i - amplituner kina domowego nowej generacji | Prezentacja

Amplituner kina domowego NAD T 758 V3i gwarantuje niesamowite możliwości w dziedzinie wideo. W pełni obsługuje wideo UltraHD przy częstotliwości odświeżania 60 klatek na sekundę z 4:4:4 i HDR. Amplituner NAD wyposażony jest w moduł BluOS obsługujący technologię bezprzewodowego strumieniowania dźwięku. Układ ten pozwala przesyłać bezstratną muzykę do systemu kina domowego wprost z udostępnionej biblioteki muzycznej, a także zapewnia dostęp do radia internetowego i popularnych serwisów muzycznych online. W dzisiejszym filmie pokazujemy jak najnowszy amplituner NAD Electronics wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz z jakimi głośnikami warto go posłuchać. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać głośniki do domu - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać kino domowe - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać akcesoria Hi-Fi - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: