Poprzedni
Następny

Urządzenia Sony w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Miło nam poinformować, że w ramach nawiązanego partnerstwa w naszej ofercie produktowej pojawiły się wybrane produkty marki Sony. Wśród nich znajdują się m.in. zaawansowane słuchawki nauszne i douszne oraz urządzenia kina domowego, takie jak soundbar czy odtwarzacz Blu-Ray.

Sony UBP-X800M2

Wszystkie modele Sony dostępne w naszych salonach można zobaczyć TUTAJ.

Produkty Sony można zamówić online lub odwiedzić jeden z salonów, które posiadają w ofercie produkty tej marki. Aby to sprawdzić wystarczy wybrać interesujący Cię produkt i sprawdzić jego dostępność poprzez kliknięcie opcji „sprawdź dostępność produktu w salonie”.

Sony WH-1000XM4

Ze swojej strony polecamy bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu Sony WH-1000XM4, dzięki którym całkowicie możesz oddać się muzyce. Model ten skutecznie blokuje dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości w codziennym użytkowaniu, jak również w trakcie podróży, np. samolotem. Słuchacz może cieszyć się także znakomitym dźwiękiem bez zbędnych przewodów, co jest zasługą technologii LDAC, która pozwala na przesyłanie trzykrotnie większej ilości danych niż standardowy kodek Bluetooth.

Sony MDR-Z1R

Z kolei świetną propozycją dla audiofilów są słuchawki klasy premium Sony MDR-Z1R z przetwornikiem akustycznym HD 70 mm i obudową bez rezonansu. Nowo opracowana membrana z magnezową kopułką i krawędzią z ciekłokrystalicznego polimeru umożliwia przenoszenie dźwięku o wysokiej rozdzielczości z częstotliwością nawet 120 kHz, co przekłada się na niezrównaną czystość i precyzję dźwięku. Ponadto obudowa pozbawiona rezonansu pozwala odfiltrować zbędne dźwięki. Specjalny filtr akustyczny kontroluje opór powietrza i eliminuje pogłosy, wywołane ruchami przetwornika, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wyłącznie czystym, wyraźnym brzmieniem.

Sony UBP-X800M2

Miłośników kina domowego powinien ucieszyć odtwarzacz Blu-Ray 4K HDR Sony-X800M2 z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, obsługą trybu wieloformatowego i funkcją interpolacji do formatu 4K. Dodatkowo technologia HDR ożywia wcześniej ukryte obszary dzięki nowemu poziomowi jasności, odcieni i barw. Sygnał HDR10 ma nawet 100 razy wyższy poziom jasności niż sygnał standardowy (SDR), znacznie zwiększając maksymalną jasność przy zachowaniu głębokiej i bardzo szczegółowej czerni, aby zapewnić zupełnie nowe wrażenia przy oglądaniu.

Jeżeli wahasz się, na który model się zdecydować, odwiedź jeden z salonów Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: