Poprzedni
Następny

Projektory Optoma w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Optoma

Top Hi-Fi & Video Design nieustannie poszerza swoja ofertę w segmencie urządzeń odtwarzających obraz. Po wprowadzeniu do sieci sklepów telewizorów marki Philips, w salonach polskiej marki pojawiły się projektory Optoma.

Wychodząc naprzeciw klientom szukającym niestandardowych rozwiązań w aranżacji wnętrz oraz systemów audiowizualnych, THF&VD zdecydowało się na wprowadzenie do swojego portfolio projektorów Optoma - światowego lidera w projektowaniu i produkcji tych urządzeń.

Projektory Optoma są idealnym rozwiązaniem do domowej rozrywki, dzięki dużym jasnościom mogą wyświetlać obraz w niezaciemnionych pomieszczeniach. Parametry techniczne urządzeń Optoma gwarantują kinowe emocje i kinowy rozmiar ekranu - nawet do ponad 7 metrów!

W ofercie Top Hi-Fi & Video Design znalazły się cztery starannie wybrane modele o parametrach predysponujących je dla wymagających klientów sieci salonów. Wierzymy, że klienci Top Hi-Fi & Video Design będą mogli dobrać wszystkie części składowe swojego kina domowego podczas pojedynczych zakupów w naszej sieci. W doborze sprzętu idealnie pasującego do warunków i kubatury miejsca, w którym docelowo projektor będzie używany, pomoże wykwalifikowana kadra ekspertów dobrego brzmienia.

Obecnie  Top Hi-Fi & Video Design  dysponuje 14 salonami w 11 miastach Polski. Produkty Optoma będą dostępne również przez kanał e-commerce www.tophifi.pl

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: