Poprzedni
Następny

Mistrzowskie promocje z Audio Pro

Audio Pro, szwedzki producent głośników, od wielu lat z powodzeniem łączy wysoką jakość dźwięku z szeroką funkcjonalnością i wygodą, jaką niesie odtwarzanie muzyki bez zbędnych przewodów. Jeżeli nie miałeś jeszcze możliwości przekonania się o zaletach poszczególnych modeli, to z naszą najnowszą promocją pojawia się ku temu znakomita okazja.

Mistrzowskie promocje z Audio Pro

Na tegoroczne Zimowe Igrzyska Olimpijskie przygotowaliśmy specjalną promocję, w której przy zakupie co najmniej dwóch produktów Audio Pro można uzyskać rabat na najtańszy z produktów, nawet do 60%. Co to oznacza?

  • Przy zakupie dwóch urządzeń Audio Pro i z kodem „audiopro2” na tańsze zyskasz 20% rabat.
  • Przy zakupie trzech urządzeń Audio Pro i z kodem „audiopro3” na najtańsze zyskasz 40% rabat.
  • Przy zakupie czterech – lub więcej – urządzeń Audio Pro i z kodem „audiopro4” na najtańsze zyskasz 60% rabat.

Promocja obowiązuje także stacjonarnie w salonach Top Hi-Fi & Video Design – wystarczy w najbliższym salonie powołać się na tę akcję, aby uzyskać odpowiedni rabat. Wszystkie produkty Audio Pro można zobaczyć TUTAJ, natomiast poniżej prezentujemy kilka wybranych kompozycji, które zapewnią emocjonujący dźwięk w całym domu.

A26 i SW-5 + A10

Zestaw składający się z podstawkowych głośników aktywnych A26 i subwoofera SW-5 został stworzony z myślą o odtwarzaniu dźwięku z telewizora w jakości hi-fi i strumieniowaniu muzyki z urządzeń mobilnych. Kolumny nie potrzebują dodatkowej elektroniki, aby zapewnić wciągające brzmienie – wystarczy podłączyć je do telewizora, np. za pomocą kabla HDMI, i gotowe!

Zestaw składający się z podstawkowych głośników aktywnych A26 i subwoofera SW-5

Jest to znakomita alternatywa dla soundbarów, bowiem całość nie zajmuje dużo miejsca, a efekt jest znacznie lepszy niż przy wyborze właśnie soundbara. Muzyki można także słuchać z licznych serwisów strumieniowych, takich jak m.in. Spotify czy Tidal. Natomiast głośnik Bluetooth A10 to świetne rozwiązanie, aby nagłośnić niewielkie pomieszczenie. Z pomocą tego głośnika w sypialni lub kuchni będzie można posłuchać ulubionego podcastu, nowego audiobooka czy nowego audiobooka.

A36 + G10 + BT5

Wolnostojące kolumny aktywne A36 to znakomity sposób do nagłośnienia telewizora w domowym salonie, sprawdzając się zarówno przy odtwarzaniu muzyki, jak i dźwięku z filmów czy gier. A36 podłączysz do telewizora wygodnie i szybko – za pomocą złącza HDMI z ARC lub cyfrowego optycznego wejścia audio. Dźwięk możesz również odtwarzać bezprzewodowo, np. ze smartfona. Do kolumn, z wykorzystaniem wejścia analogowego, można podłączyć również gramofon czy odtwarzacz CD.

Wolnostojące kolumny aktywne A36

Z kolei do kuchni lub sypialni polecamy głośnik bezprzewodowy G10, który umili przyrządzanie posiłków czy pozwoli posłuchać nowy odcinek podcastu przed snem. Istotną funkcją tego modelu jest kompatybilność z Asystentem Google, co oferuje możliwość wygodnego sterowania głosowego. Do ogrodu tudzież pokoju dziecka polecamy głośnik Bluetooth BT5, który wyposażono także w gniazdo mini-jack, dzięki czemu opcjonalnie podłączymy do niego wiele źródeł dźwięku.

T14 + SW-5 + Link 1

Niewielkie głośniki aktywne T14 to niebywale ciekawa propozycja, szczególnie w połączeniu z odtwarzaczem sieciowym Link 1. Urządzenie to dodaje możliwość przesyłania nagrań poprzez Wi-Fi, gwarantując dostęp do radia internetowego oraz serwisów strumieniowych, takich jak choćby Spotify i Tidal. Idealnym uzupełnieniem tego zestawu będzie subwoofer SW-5, który pomimo kompaktowych rozmiarów jest w stanie oczarować słuchacza potężnym basem. Model ten wyróżnia się również nowoczesnym wzornictwem i świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których trzeba uzyskać mocny bas, lecz na przeszkodzie stoi niewielka ilość wolnego miejsca.

T20 + G10 + A10 + BT5

Połączenie głośników Audio Pro, które tworzy niezwykle estetyczny sposób na emocjonujący dźwięk w dowolnym pomieszczeniu, bez zbędnych przewodów. Aktywne głośniki podłogowe T20 nagłośnią salon wciągającym dźwiękiem, a o dźwięk w pozostałych pomieszczeniach zatroszczą się bezprzewodowe głośniki: G10 w sypialni, A10 w kuchni, a BT5 na tarasie w ogrodzie.

Zapraszamy do salonów

Aby przekonać się o zaletach poszczególnych głośników Audio Pro – i nie tylko – zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design. Tam nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: