Addon T14

Przy konstrukcji podstawkowych kolumn głośnikowych Addon T14 projektanci chcieli mieć pewność, że Twoje wrażenia akustyczne nie zostaną w żaden sposób ograniczone. Model ten jest idealnym towarzyszem systemów hi-fi, a dzięki czterem wejściom – w tym jednemu bezprzewodowemu – T14 gwarantuje niezwykłą dynamikę, głęboki bas i fantastyczne ciśnienie akustyczne, niezależnie od źródła dźwięku.

Dźwięk, który możesz poczuć

Muzyka jest doznaniem, które warto poczuć, a nie tylko usłyszeć. Aby uzyskać wspaniałą dynamikę, mocne basy i optymalne ciśnienie akustyczne, projektanci Audio Pro zoptymalizowali konstrukcję akustyczną modelu T14. Sięgnij po moc, która znajduje się na wyciągnięcie ręki.

„W przystępnej cenie i do tego znakomicie muzykalny – model Addon T14 zasłużył na prawdziwą rekomendację!”.

Werdykt: Znakomity

Łączność z Bluetooth 4.0

Głośniki bezprzewodowe Addon wykorzystują łączność Bluetooth 4.0, gwarantując najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku i transmisji. Teraz możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia kompatybilnego z technologią Bluetooth.

Zwycięski bas

Naszym celem, od samego początku działalności Audio Pro, było uzyskanie idealnego basu z jak najbardziej kompaktowej obudowy. I nie inaczej jest pod tym względem z modelem Addon T14.

Podłącz swój sprzęt

Addon T14, oprócz bezprzewodowej łączności Bluetooth, ma do zaoferowania również wejście analogowe oraz dwa wejścia optyczne TOSLink – wszystko po to, aby bez trudu można było podłączyć swój dowolny sprzęt audio.

Specyfikacja techniczna

Wzmacniacze i przetworniki

Cyfrowy Class D, 2 × 50 W
19 mm tekstylna kopułka
114 mm o długim skoku

Wejścia

Bluetooth v4.0 z aptX®, Aux 3,5 mm stereo, 2 × TOSLink optyczne

Wyjścia

USB do ładowania urządzeń (DC out/maks. 5 V 1000 mA), RCA subwooferowe

Częstotliwość

Pasmo przenoszenia: 45 – 25 000 Hz
Częstotliwość zwrotnicy: 2800 Hz

Wymiary

W × S × G: 220 × 150 × 195 mm

Więcej

Pilot frezowany z litego bloku aluminium

Specyfikacja Audio Pro ADDON T14

Moc wzmacniacza2 x 50W Digital class D
Pasmo przenoszenia45 – 25.000 Hz; Crossover: 2.800Hz
WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweOptyczne
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm150 x 220 x 195
InneBluetooth 4.0 aptX; ¾” textile dome tweeter; 4.5” woofer

Opinie o Audio Pro ADDON T14

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(4 oceny)

  • 5 4
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

4 opinie

  1. Sebastian

    Ocena:
    Ocena: 5
    U mnie z powodzeniem wpasował się zamiast belki głośnikowej. Tych przesłuchałem chyba z 10 różnych w różnych granicach cenowych i żaden soundbar mnie nie zachwycił. Tutaj było zupełnie odwrotnie. Niby to takie malutkie głośniczki, bez subwoofera, a zagrały całkiem potężnym dźwiękiem i nawet przy cięższych brzmieniach czuć moc. No niestety soundbary tak nie potrafią. Co ciekawe, mimo iż jest to zestaw 2.0, to w filmach radzi sobie bardzo przyzwoicie. TV mam spięte po optyku. Do przesyłania dźwięku z telefonu jest bluetooth z kodekiem aptX. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Postarali się i zachowali czysty design, bez otworów na mocowanie maskownic chociażby. Te trzymają się na magnesach.
  2. Piter7002

    Ocena:
    Ocena: 5
    Malutkie kolumienki w świetny sposób zastąpiły u mnie głośniki komputerowe. Dźwięk jest nieporównywalnie lepszy. Nie trzeba nawet podłączać subwoofera. Brzmienie jest spójne, głębokie. Mam je rozstawione ok 1,5 m od siebie i ok 1 m ode mnie. Na próbę podłączyłem je także do telewizora i efekt przerósł nasze oczekiwania. Soundbar poszedł w odstawkę i dokupiłem drugą parę, tym razem A26 z internetem pod telewizor. Świetny sprzęt.
    Audio Pro rządzi!
  3. Mati

    Ocena:
    Ocena: 5
    No, to ja rozumiem. Głośnik wygląda jak typowy podstawkowy kablowiec, a to pełnoprawny bluetooth! Oczywiście do małych pomieszczeń, bo tylko 50w, ale w bloku zupełnie wystarcza. Zbudowałem sobie na nich i na 803 od Yamahy mini zestaw stereo, i nie zmienię za szybko, bo gra swoje.
  4. Karol

    Ocena:
    Ocena: 5
    Głośniki po prostu rewelacyjne! Cena baaardzo przystępna, świetny bas, wygląd i bluetooth 4.0. Na to właśnie czekałem, wybór nie był łatwy ale ostatecznie padł na audio pro. Polecam szczerze.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: