Poprzedni
Następny

Jak włączyć AirPlay w sieciowym sprzęcie audio | Poradnik [Wideo]

Bluetooth to nie jedyna forma komunikacji, którą oferują swoim użytkownikom urządzenia marki Apple. Jest jeszcze tzw. "AirPlay" który pozwala przesyłać dźwięk z urządzenia przy wykorzystaniu Waszej sieci domowej. Takie połączenie jest bardzo wygodne i szybko dostępne z panelu podręcznego każdego iPhone'a, iPad'a czy Macbook'a.

Ta ogromna baza urządzeń wspierających AirPlay od lat skłania producentów wysokiej jakości sprzętu audio takich jak Yamaha do umieszczania jej w swoich amplitunerach kina domowego, stereo czy głośnikach bezprzewodowych. Ta funkcja jest jedną z częściej używanych przez użytkowników urządzeń MusicCast. W dzisiejszym filmie pokazujemy jak łatwa jest aktywacja AirPlay z poziomu telefonu, by dalej muzyka była przesyłana do amplitunera kina domowego.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: