Poprzedni
Następny

Listopad 2020 na Netflix – polecane nowości

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Kolejny jesienny miesiąc na Netflix to aż kilkadziesiąt nowych filmów, seriali i programów, w tym niecierpliwie oczekiwany czwarty sezon “The Crown”, czy pełnometrażowy film o przygodach SpongeBoba. Zobaczcie, co w listopadzie warto wrzucić na swoje kino domowe!

fot. Mollie Sivaram / Unsplash

Maria, królowa Szkotów

Maria Stuart, która w wieku 16 lat została królową Francji, a wieku 18 – wdową, przeciwstawia się atakującej z każdej strony presji, by ponownie wyjść za mąż. Zamiast tego wraca do rodzinnej Szkocji z zamiarem odzyskaniem swojego prawowitego tronu, na którym zasiada jej rywalka, z którą łączą ją więzy krwi – królowa Elżbieta I. 

Córka Trenera

Upalne lato. Maciej podróżuje po Polsce wraz ze swoją 17-letnią córką Wiktorią, a ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. On jest dla niej całym światem – przynajmniej do czasu, gdy do ich dwójki dołącza zawodnik, którego chce trenować jej ojciec, Igor. Podczas podróży z Maciejem i Wiktorią to właśnie on pokazuje jej inną stronę życia – pierwsze używki, pierwsze pocałunki i pierwszą miłość. 


Jesteś kinomanem i szukasz sposobu na poprawę nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Ukryta gra

“Ukryta gra” to międzynarodowy thriller sensacyjny i ostatni film wyprodukowany przez zmarłego w 2019 roku Piotra Woźniaka-Staraka. 

Początek zimnej wojny. Profesor Joshua Mansky (Bill Pullman) jest matematycznym geniuszem, który dzięki swoim zdolnościom jest w stanie przewidywać wyniki karcianych i szachowych rozgrywek, wspomagając się przy tym nadmierną ilością napojów wyskokowych. Kiedy amerykański rząd zmusza go do wzięcia udziału w ważnym szachowym pojedynku w płynącym mocnym alkoholem ZSRR, nieustannie pijany, ale nadal zaskakująco trzeźwo myślący Mansky odkrywa, że wplątano go w śmiertelnie niebezpieczną szpiegowską intrygę, która może mieć niemały wpływ na dalsze losy świata.

SpongeBob Film: Na ratunek

SpongeBob i Patrick udają się do zaginionego miasta Atlantic City, by rozwiązać problem tajemniczego porwania ślimaka Gary'ego. Szybko udowadniają sobie, że nie ma nic mocniejszego niż moc przyjaźni, gdyż na każdym kroku napotykają na niebezpieczeństwo i wiele pokus.

The Crown 4

Czwarty sezon niezwykle popularnego serialu o historii życia królowej Elżbiety II skupia się na latach 80., kiedy, ku niezadowoleniu wielu członków rodziny królewskiej, weszła do niej młodziutka księżna Diana.  

The Liberator

Animowany serial o II wojnie światowej opowiada niesamowitą prawdziwą historię najkrwawszego i najbardziej dramatycznego marszu do zwycięstwa podczas II wojnie światowej – odyseję zbuntowanego oficera armii amerykańskiej Felixa Sparksa i jego jednostki piechoty, którzy walczyli przez ponad pięćset dni, by wyzwolić Europę.

Paranormal 

Osadzony w latach 60. egipski serial “Paranormal” śledzi doktora Refaata Ismail, gdy, pogrążony w serii nadprzyrodzonych wydarzeń, próbuje rozwikłać tajemnice kryjące się za każdym wyjątkowym i niezwykłym przypadkiem.


Dlaczego warto zainwestować w dobry sprzęt do Netflixa, HBO Go lub innych tego typu serwisów. O tym dowiesz się z naszego filmu:


Elegia dla bidoków

Oparty na bestsellerowych wspomnieniach Vanessy Taylor pod tym samym tytułem, “Elegia dla bidoków” to film, który jest nowoczesną eksploracją amerykańskiego snu wykonaniu trzech pokoleń białych mieszkańców Stanów Zjednoczonych z Appalachów. 

Carmel: Kto zabił Marię Martę?

Serial dokumentalny “Carmel:Kto zabił Marię Martę?” to spojrzenie na jedną z najbardziej kontrowersyjnych spraw kryminalnych we współczesnej historii Argentyny, czyli śmierci Maríi Marty Garcíi Belsunce, która została znaleziona martwa w swojej wannie. Według jej męża był to wypadek, jednak autopsja kobiety opowiada zupełnie inną historię jej śmierci.

Pamiętnik dla mojego syna

Kiedy María "Marie" Vázquez dowiaduje się od lekarza, że cierpi na nieuleczalną, postanawia chorobę, postanawia napisać książkę dla swojego czteroletniego syna, z nadzieją na to, że dzięki jej wspomnieniom zostanie z nim na zawsze. 

Jeżeli szukasz kina domowego lub masz pytania na temat jego lub innego sprzętu audio, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: