Poprzedni
Następny

Projektory Epson do kina domowego w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Już na początku listopada – w ramach nawiązanego partnerstwa - do sieci sklepów Top Hi-Fi & Video Design trafią projektory 3LCD firmy Epson – lidera na rynku rozwiązań do obrazowania. W ramach współpracy do oferty rozwiązań audiofilskich z najwyższej półki dołączą także urządzenia do wyświetlania obrazu.

W naszej ofercie znajdzie się siedem starannie wybranych modeli o parametrach predysponujących je dla wymagających klientów. Dzięki poszerzeniu portfolio produktów o projektory Epson klienci Top Hi-Fi & Video Design będą mogli dobrać wszystkie części składowe swojego kina domowego podczas pojedynczych zakupów.

W wyborze sprzętu idealnie pasującego do warunków i specyfiki miejsca, w którym docelowo projektor będzie używany, pomoże wykwalifikowana kadra ekspertów. Sieć Top Hi-Fi to nie tylko 18 salonów w 13 miastach Polski z możliwością zakupu sprzętu audio-video, ale przede wszystkim szansa na konsultację z zespołem czołowych profesjonalistów i uzyskanie fachowego doradztwa technicznego. Dlatego jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio-video lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, skontaktuj się lub odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wszystkie urządzenia Epson są wyposażone w autorską, opracowaną przez japońskiego producenta, technologię 3LCD która zapewnia jednakowe natężenie światła białego oraz barwnego gwarantującą uzyskanie najwyższej jakości obrazu o wysokiej wierności kolorystycznej.

W ofercie sieci Top Hi-Fi & Video Design znajdą się modele Epson EH-TW5820, EH-TW7000, EH-TW7100, EH-TW7400, EH-TW9400, EH-LS500W z Android TV i EH-LS500B z Android TV.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: