Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser HD HD 206

Fantastyczny dźwięk nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Sennheiser HD 206 to komfortowe, lekkie słuchawki wokółuszne, dzięki którym można cieszyć się emocjonującym, dynamicznym dźwiękiem i mocnym basem. Zamknięta konstrukcja pozwala skutecznie odizolować się od szumu otoczenia, bez potrzeby sięgania po aktywny układ redukcji hałasu.

Sennheiser HD HD 206

Słuchawki HD 206 to nie tylko angażujące brzmienie, lecz także doskonały komfort użytkowania. Cała konstrukcja jest lekka, a jednocześnie wytrzymała. Dzięki temu można korzystać ze słuchawek przez wiele godzin, także poza domem, bez uczucia zmęczenia. Wygodę użytkowania zwiększają kołnierze wokółuszne wykończone wysokiej jakości ekologiczną skórą. Słuchawki dostarczane są z przejściówką 6,3 mm.

Impedancja (Ω)24
Pasmo przenoszenia (Hz)21–18,000 Hz
Zniekształcenia (%)< 0.7 %
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałNie
Waga kg0.165

Marka: Sennheiser

HD 206

Sennheiser HD 206 Komfortowe i lekkie słuchawki, które zapewniają dynamiczne brzmienie z mocnym basem. Wokółuszna konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania i dodatkowo odizolowuje użytkownika od hałasu otoczenia.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: