Marka: Sennheiser

CX 7.00BT

Sennheiser CX 7.00BT

Dzięki dużej ilości wbudowanych funkcji ten bezprzewodowy douszny zestaw słuchawkowy o minimalnej masie i doskonałym, głębokim brzmieniu jest idealnym towarzyszem  każdego dna.

Najważniejsze cechy:

  • Bluetooth™ 4.1 z Qualcomm apt-X,
  • parowanie NFC,
  • komunikaty głosowe,
  • 10-godzinny czas pracy
Sennheiser CX 7.00BT

Sennheiser CX 7.00BT to najlepsze co może spotkać prowadzącego aktywne życie melomana. Ten bezprzewodowy model douszny zapewnia czysty i pełen szczegółów dźwięk z zaznaczonym dolnym pasmem. Znakomita jakość brzmienia uzyskano dzięki użyciu najnowszych technologii bezprzewodowych takich jak Bluetooth™ 4.1 oraz Qualcomm apt-X, co pozwala uzyskać prawdziwy dźwięk Hi-Fi.


Dzięki niezwykle prostemu parowaniu za pomocą połączenia NFC słuchawki są gotowe do działania mgnieniu oka. Za naciśnięciem jednego przycisku natychmiastowo połączysz się z urządzeniami przenośnymi, a wygodne rozwiązanie multi-connection pozwala na współpracę z dwoma urządzeniami jednocześnie. O połączeniach przychodzących informują powiadomienia głosowe. Słuchawki obsługują również trójstronne rozmowy konferencyjne.

Sennheiser CX 7.00BT

Ergonomia słuchawek Sennheiser CX 7.00BT stoi na wysokim poziomie. konstrukcja CX 7.00BT w formie pałąka wokółszyjnego została opracowana z myślą o komfortowym korzystaniu ze słuchawek przez cały dzień. Cztery różne rozmiary wkładek dousznych pozwalają na idealne dopasowanie, dzięki czemu słuchawki jeszcze lepiej tłumią zewnętrzne szumy podczas słuchania muzyki w głośnym otoczeniu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, precyzja wykonania i odpowiednio wytrzymała konstrukcja pozwalają zabrać ten zestaw słuchawkowy w każde miejsce.

Sennheiser CX 7.00BT

10 godzin pracy na akumulatorze i możliwość pełnego naładowania w zaledwie 1,5 godziny zapewniają mobilność, której potrzebujemy każdego dnia.

Specyfikacja Sennheiser CX 7.00BT

Pasmo przenoszenia (Hz)17 - 21000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB-A
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.048

Opinie o Sennheiser CX 7.00BT

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Sennheiser CX 7.00BT

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: