Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Rozmiar kolumn głośnikowych staje sie bardzo znaczącym czynnikiem w momencie, gdy próbujesz rozmieścić głośniki efektowe w swoim pokoju. Dzięki swoim ultra kompaktowym rozmiarom, FPM2 stanowi idealne rozwiazanie dla realizacji kanalów efektowych w systemie kina domowego.

Podobnie jak w innych modelach wyposażonych w głośnik wysokotonowy Nautilus, przetwornik ten znakomicie uzupełnia prace pozostalych głośników, zapewniając znakomite parametry brzmieniowe. Zachęca to do wykorzystania FPM2 również w stereofonicznych systemach audio, szczególnie w połączeniu z subwooferem PV1.

Prosty uchwyt do mocowania na ścianie dołączony do głośnika, pozwala na wygodny montaż. Jeżeli niezbędne jest pochylenie głośnika, FPM2 posiada gwintowane gniazda pozwalające na użycie uchwytów Omnimount® typ 10.0 (do mocowania do ściany lub sufitu), lub też innych odpowiednich uchwytów. Alternatywnie, FPM2 może byc ustawiony swobodnie na półce lub stole, przy wykorzystaniu specjalnej nóżki.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: