Aktualności


Aktualności

Od 3 do 20 rat 0% w sklepie internetowym tophifi.pl

Od 3 do 20 rat 0% w sklepie internetowym tophifi.pl

Ogólnopolska sieć specjalistycznych salonów ze sprzętem audio Top Hi-Fi & Video Design od 26 lat dostarcza najlepsze możliwe rozwiązania swoim klientom i właśnie rozszerzyła system ratalny o nowe możliwości i objęła nim całą swoją ofertę.

Co to oznacza?

Klienci sieci od dziś mogą bez wychodzenia z domu za pośrednictwem sklepu internetowego nabyć wymarzone urządzenia renomowanych światowych marek, takich jak Yamaha, Bowers & Wilkins, Rotel, Devialet, Hegel, AVM, Luxman i wielu innych w systemie sprzedaży ratalnej od 3 do 20 rat 0%. Do tej pory zakupy w sieci można było rozłożyć na maksymalnie 10 rat bez wizyty w salonie, zatem jest to znaczne udogodnienie dla klientów, które pozwala zmniejszyć raty miesięczne i obciążenie domowego budżetu.

Jak to działa?

Przedstawia to poniższa infografika:

Infografika

Szczególnie polecamy:

Kolumny ELAC Debut 2.0 B6.2

ELAC Debut 2.0 B6.2

„Dynamiczne”, „dojrzałe” i „transparentne” – tak specjaliści z magazynu „What Hi-Fi?” określili w swojej recenzji kolumny podstawkowe ELAC Debut 2.0 B6.2. W efekcie konstrukcja ta w oczach redakcji brytyjskiego miesięcznika zasłużyła na maksymalną, pięciogwiazdkową, notę.

Słuchawki AUDEZE LCD-3

Audeze LCD-3

Mamy tu do czynienia z niezwykle ciekawym, charakterystycznym dla sprzętu hi-endowego zjawiskiem. Audeze LCD-3 zaskakująco dobrze łączy pozornie przeciwstawne sobie cechy. Wysokich tonów jest naprawdę mnóstwo, posiadają również wzorowe, dźwięczne rozciągnięcie. Pogłosy oddawane są przestrzennie, ale nadal naturalnie – brak tu sztuczności, ale jest mnóstwo zabawnej werwy.

Gramofon Audio-Technica AT-LPW50PB

Audio-Technica AT-LPW50PB

Inżynierowie zadbali o to, aby AT-LPW50PB zapewniał wysokiej klasy jakość dźwięku z płyt winylowych. Urządzenie zostało wyposażone w antyrezonansową podstawę z płyty MDF o grubości 30 mm, która cechuje się czarnym fortepianowym wykończeniem. Natomiast monitorowany czujnikiem silnik gwarantuje precyzję prędkości obrotowej. Gramofon obsługuje prędkości 33 1/3 i 45 obr./min.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H120

Hegel H120

H120 zbudowany został wokół platformy Röst i w gruncie rzeczy sekcja analogowa w obu konstrukcjach okazuje się bardzo zbliżona, aczkolwiek nie w pełni identyczna. W całym wzmacniaczu wprowadzono delikatne udoskonalenia, które pozwalają dostarczyć poziom, jakiego oczekuje się od konstrukcji marki Hegel.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


LCD-3
Supercena

LCD-3

Audeze
Słuchawki nauszne
8 995 zł
7 499 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław