Marka: NAD

MDC AM 230

3 399 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 170 zł

Sprawdź szczegóły

NAD MDC AM 230

Moduł MDC przeznaczony do modelu T758, pozwalający wzbogacić urządzenie o obsługę systemu Dolby Atmos, zapewniającego wysokiej jakości przestrzenne brzmienie.  

Urządzenie stworzono w ramach architektury MDC, pozwalającej na upgrade zakupionego sprzętu i ciągłe dostosowywanie go do stale rozwijającej się technologii. Specjalna konstrukcja urządzeń opartych na MDC pozwala na ich rozbudowę poprzez wpięcie kolejnego elementu.

Co więcej, cztery kanały wyjść liniowych, służących do podłączenia dodatkowych wzmacniaczy zewnętrznych – rozwiązanie znane ze wzmacniacza CI 940, pozwalają na osiągnięcie efektu konfiguracji głośników w układzie 7.1.4, mimo iż urządzenie pracuje w środowisku obsługującym układ 7.1. Moduł umożliwia również wsparcie systemu 5.1.2 w oparciu o wewnętrzną amplifikację w ramach ekosystemu T758.  

NAD AM230 to doskonały komponent do systemu audio, który pozwala uzyskać wyjątkową scenę dźwiękową, z pełnym wsparciem formatów HD, True HD i Neo:6 i planowanym dostosowaniem do formatu DTS X.

Specyfikacja NAD MDC AM 230

Opinie o NAD MDC AM 230

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: