Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Delos 1815W1 – cokół izolacyjny

Ujawnij najdrobniejsze szczegóły ze swoich płyt

Gramofony są starannie wykonane z najwyższą precyzją, aby uchwycić najdrobniejsze szczegóły z płyty. Igła poruszająca się po niewielkich rowkach winylowych jest bardzo wrażliwa na wibracje. Cokół izolacyjny DELOS firmy IsoAcoustics oddziela gramofon od powierzchni nośnej i radykalnie zmniejsza drgania konstrukcyjne i rezonanse, co zapewnia większą przejrzystość i szczegółowość dźwięku.

Delos 1815

Łącząc masę grubego bloku drewnianego z opatentowanymi izolatorami IsoAcoustics, DELOS zapewnia podstawę o niskim poziomie zakłóceń, eliminując wpływ drgań przenoszonych przez konstrukcję.

Klon

  • Jasny bursztynowy kolor
  • Twardość Janko 1450
  • Ultra trwały
Delos 1815M1

Orzech

  • Kolor ciemnobrązowy
  • Wyrazisty i bogaty, ze słojami i widoczną fakturą
  • Twardość Janko 1100

Delos 1815W1

Pływająca wyspa Delos (mitologia grecka)

Wyspa Delos jest jednym z najważniejszych mitologicznych i historycznych miejsc w Grecji. W mitologii greckiej wietrzna wyspa Delos była niegdyś niezdatna do zamieszkania, ponieważ unosiła się bez celu na wzburzonym Morzu Egejskim, dopóki grecki bóg Posejdon nie zakotwiczył pływającej wyspy na swoim miejscu na czterech granitowych kolumnach, aby zapewnić bezpieczne miejsce dla Leto, aby urodziła bliźniaczych bogów Apollo i Artemidę.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Czy DELOS przeznaczony jest tylko dla gramofonów? Czy działa również z komponentami elektronicznymi?

DELOS działa zarówno w przypadku gramofonów, jak i komponentów elektronicznych.

Jaka jest różnica między seriami DELOS i OREA?

OREA zapewniają wysoki stopień izolacji, wykorzystując opatentowaną technologię izolacji IsoAcoustics do absorbcji wibracji. OREA są sprzedawane indywidualnie - 3 lub więcej izolatory OREA można zastosować pod gramofonem lub komponentem.

Delos zapewnia płaską, stabilną platformę do izolacji gramofonów lub komponentów. Oprócz zastosowania opatentowanej przez IsoAcoustics technologii izolacji, cokół zapewnia również masę. Masa drewnianego bloku  uzupełnia izolatory IsoAcoustics, aby skuteczniej eliminować wpływ drgań strukturalnych i rezonansów.

Jaka jest różnica między grubościami 1-3 / 4 ”(45 mm) a 3” (76 mm) dla DELOS?

Grubszy blok drewniany 3 ”(76 mm) zapewnia większą masę, aby bardziej skutecznie zmniejszać wibracje konstrukcyjne i rezonans wynikające z zakłócania obsługiwanego gramofony lub elementu elektronicznego.

Jak określa się limity wagowe?

Określone limity masy są ustalane na podstawie krzywych wydajności. Produkty są w stanie utrzymać dodatkową wagę bez uszkodzenia, ale wydajność izolacji zaczyna spadać powyżej określonych limitów masy.

Marka: IsoAcoustics

Delos 1815W1 orzech

1 899 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 15 x 0% tylko 127 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: