Systemy mini


Systemy mini to sprzęt audio, który zadowoli nie tylko miłośników minimalizmu. Urządzenia te z jednej strony uatrakcyjniają wizualnie pomieszczenie, w którym stoją, z drugiej łączą funkcjonalność z możliwie najlepszym brzmieniem. Te wszechstronne konstrukcje umilają czas muzyką, która w zależności od wybranego modelu może płynąć z odtwarzacza CD, tunera FM lub DAB+, pamięci USB czy też urządzenia przenośnego z Bluetooth lub AirPlay. Do najbardziej zaawansowanych systemów można także podłączyć telewizor lub konsolę do gier, a samymi urządzeniami sterować za pomocą pilota lub smartfonu bądź tabletu z zainstalowaną specjalną aplikacją. 

Coraz częściej standardem w przypadku systemów mini staje się kompatybilność z plikami wysokiej rozdzielczości, m.in. FLAC, a nawet studyjnymi formatami DSD. Producenci coraz chętniej wzbogacają swoje modele o możliwość pracy w ramach systemu multiroom, dzięki czemu biorą udział w nagłośnieniu kilku pomieszczeń, a nawet całego domu.

Szeroka oferta dostępnych modeli pozwala wybrać urządzenie dopasowane do potrzeb użytkownika. Wymagający melomani mogą zdecydować się na maksymalnie dopracowane konstrukcje z rozstawianymi kolumnami głośnikowymi. Systemy te idealnie sprawdzają się w małych i średniej wielkości pomieszczeniach, a swoimi możliwościami śmiało mogą konkurować z klasycznymi zestawami hi-fi. Na przeciwległym biegunie znajdują się modele, które mimo niedużej obudowy wyposażone są w odtwarzacz CD, radio, głośniki, a nawet gramofon. Urządzenia te łączą niewielkie, kompaktowe rozmiary z łatwym dostępem do wszystkich wykorzystywanych obecnie źródeł dźwięku.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
(4)

Tivoli Audio Albergo+

Tivoli Audio
Radia
1 095 zł
649

Model Albergo+ to kompaktowe radio z wbudowanym tunerem DAB/DAB+ i FM, zegarem i modułem Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 76-mm przetwornik oraz  profil A2DP, a łączność bezprzewodowa umożliwia odtwarzanie muzyki np. z urządzeń przenośnych. 

Grand PianoCraft MusicCast MCR-N670D
Bestseller
3 499 zł
2 999

Yamaha MCR-N670D to elegancki system hi-fi z serii PianoCraft. W skład zestawu wchodzi wzmacniacz zintegrowany, sieciowy odtwarzacz CD i kolumny głośnikowe. MCR-N670D dostarcza wysokiej jakości dźwięk, obsługuje radio cyfrowe DAB+ i łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.  

Grand PianoCraft MusicCast MCR-N870D
Promocja Supercena
4 749 zł
3 947

Yamaha MCR-N870 to najwyższej klasy system hi-fi z serii PianoCraft. MCR-N870 dostarcza wysokiej jakości dźwięk, obsługuje funkcje sieciowe i łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay oraz Wi-Fi i wyposażony jest w przetwornik C/A USB z obsługą plików DSD 5,6 MHz.

Prosimy o kontakt

TEAC LP-R500 (czarny)

TEAC
Systemy mini
2 199

Uniwersalny urządzenie łączące w jednej obudowie różnorodne źródła dźwięku, takie jak gramofon TEAC LP-R500, magnetofon, nagrywarkę CD i radio, a także wzmacniacz 2 x 3,5 W o dwa pełnozakresowe głośniki. Funkcjonalność LP-R500 zwiększają pilot zdalnego sterowania, wyświetlacz i wyjście słuchawkowe.

Prosimy o kontakt

TEAC LP-R550USB

TEAC
Gramofony
2 499

TEAC LP-R550USB to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która w jednej obudowie łączy gramofon, magnetofon kasetowy, tuner FM/AM i odtwarzacz płyt kompaktowych.

Prosimy o kontakt

TEAC MC-D800

TEAC
Gramofony
1 799

TEAC MC-D800 to wyjątkowy system audio. Zapewnia on dostęp do różnorodnych źródeł dźwięku – od płyt gramofonowych, przez odtwarzacz płyt CD, aż do najnowszych smartfonów – a przy tym obsługuje Bluetooth. Urządzenie współpracuje z rozstawianymi, kompaktowymi kolumnami głośnikowymi. 

Prosimy o kontakt
(10)

Yamaha MCR-B020

Yamaha
Systemy mini
899 zł
699

Yamaha MCR-B020 jest niezwykle wszechstronnym systemem audio, który mimo swoich niewielkich rozmiarów zapewnia dostęp do niemal dowolnego źródła dźwięku. Urządzenie obsługuje Bluetooth i wyposażone jest w odtwarzacz CD, radio FM, port USB, wejście Aux. Angażujące brzmienie zapewniają rozstawiane głośniki. 

(2)

Yamaha MCR-B043D

Yamaha
Systemy mini
1 449 zł
1 249

Yamaha MCR-B043D to w pełni funkcjonalny system mini, dzięki któremu twoje muzyczne emocje sięgną zenitu. Urządzenie wyposażone jest w łączność Bluetooth, tuner DAB/DAB+/FM, port USB i odtwarzacz płyt CD. Funkcjonalność modelu zwiększają zegar/alarm i regulacja barwy tonów. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław