Rotel RDD-1580 to przetwornik C/A zapewnia słuchaczowi najdokładniejszą reprodukcję dźwięku jaką można uzyskać z dowolnego źródła cyfrowego. Sercem urządzenia są stereofoniczna przetworniki cyfrowo-analogowe Wolfson WM8740, po jednym dla każdego kanału. Dzięki temu możliwe było zredukowanie szumu i zniekształceń w dużo większym stopniu niż przy zastosowaniu jednego przetwornika dla obu kanałów.
 


Kolejną istotną zaletą RDD-1580 jest jego elastyczność. Port USB na przednim panelu obsługuje iUrządzenia i zapewnia dostęp do bezprzewodowej technologii Bluetooth za pomocą dołączonego adaptera. Wejście PC-USB na tylnej ściance obsługuje pliki o rozdzielczości aż do 192 kHz/24 bitów w trybie asynchronicznym.

Na tylnym panelu umieszczono również dwa zestawy wejść cyfrowych, współosiowe  i optyczne, zoptymalizowane pod kątem przesyłania  danych LPCM. Obsługują one standard od jakości płyty CD 44,1 kHz/16 bitów aż do danych audio wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity.

Konstrukcyjnie RDD-1580 opiera się a toroidalnym transformatorze oraz zaawansowanych kondensatorach foliowych, zapewniających potężny rezerwuar energii, zapewniający stabilną pracę urządzenia. Starannie dostrojona sekcja analogowa jest elementem koncepcji Rotela zwanej Balanced Design i zapewniającej dźwiękową precyzję. RDD-1580 wyposażony jest w wyjścia single-ended (RCA) i zbalansowane (XLR). 

Specyfikacja Rotel RDD-1580

Częstotliwość próbkowania192
Współczynnik bitowy24
Pasmo przenoszenia10 Hz - 95.000
Zniekształcenia THD0,004
Stosunek sygnał / szum128
Pobór mocy (max)25
Pobór mocy (standby)≤ 0,5
Wymiary (S x W x G) mm431 x 55 x 316
Waga kg5,1

Opinie o Rotel RDD-1580

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: