Głośniki centralne są odpowiedzialne przede wszystkim za reprodukcję partii dialogowych w filmach. Firma B&W dołożyła wszelkich starań, żeby głośniki XTC dobrze wywiązywały się z tego zadania.

Obudowa z wygiętego aluminium sprawia, że głośnik centralny posiada te same charakterystyki, co głośniki podłogowe XT4 i XT2. Zalety akustyczne i mechaniczne takiej konstrukcji pozostają takie same, bez względu na ustawienie kolumny. System dźwiękowy oparty na XT4 i XT2, uzupełniony o XTC – dwudrożną kolumnę wyposażoną w podwójny Flowport™ i 130mm głośniki średnio/niskotonowe z membraną wykonaną z Kevlaru™ oraz centralnie zamocowany głośnik Nautilus™ z aluminiową kopułką.

Jako kolumna zintegrowana z XT4 i XT2, XTC oferuje perfekcyjną równowagę tonalną i precyzyjny charakter brzmienia.

XTC to coś więcej niż tylko głośniki centralne. Po połączeniu w parę, można je ustawić pionowo i używać ich jako głośników przednich – montowanych na ścianie, po obydwu stronach ekranu telewizora. Tak jak każdy dobry głośnik centralny, tak również XTC spaja kolumny serii XT w jeden system AV. Dodatkowo, XTC ze swoją subtelnie wyprofilowaną obudową będzie doskonale pasował pod względem estetycznym do nowoczesnych telewizorów plazmowych i LCD.

Specyfikacja Bowers & Wilkins XTC

Opinie o Bowers & Wilkins XTC

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: