Marka: Sennheiser

PXC 480

Sennheiser PXC 480

PXC 480 to model słuchawek hybrydowych, który w unikalny sposób wyraża wartość niemieckiej precyzji. 70 lat doświadczenia w wytwarzaniu wysokiej klasy rozwiązań audio pozwoliło opracować model, który sprawnie łączy mobilny charakter z unikalnymi możliwościami brzmieniowymi. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim autorski system tłumienia hałasu NoiseGard. Jednak PXC 480 ma dużo więcej do zaoferowania.

Sennheiser PXC 480

Wyrafinowany system NoiseGard możemy stosować w dwóch trybach – hybrydowym i pasywnym. Pasywny pozwala na odgrodzenie od otoczenia z pomocą wygodnej konstrukcji samych słuchawek, natomiast dodanie możliwości aktywnego tłumienia pozwala wytworzyć w obrębie muszli słuchawkowej unikalny mikroklimat, pozwalający na wydobycie z brzmienia tego, co najlepsze – niezależnie od tego, jakie warunki panują na zewnątrz. Inteligentny system tłumienia wyposażono w funkcję TalkThrough, dzięki której usłyszymy ludzką mowę, wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

PXC 480 to również lekka, składana konstrukcja i wygodny mechanizm rotacji nauszników, które doskonale sprawdzają się nawet podczas długiej podróży.  Dzięki temu słuchawki możemy zabrać dosłownie wszędzie, gdzie tylko mamy na to ochotę.


Sennheiser PXC 480

Wydajna bateria pozwala na nawet 50 godzin używania na jednym ładowaniu. Model PXC 480 ceniony jest za precyzję brzmienia i bardzo wyraźną charakterystykę brzmieniową. Szerokie pasmo przenoszenia (17-23 000 Hz) sprawia, że odtwarzana muzyka brzmi czysto i przestrzennie, natomiast prowadzone rozmowy charakteryzuje mocny akcent położony na wrażenie obecności.

Sennheiser PXC 480

Bez problemu wkraczamy w głębię brzmieniowej podstawy, którą równoważą klarowne wysokie tony i przestrzenny zakres średni. Takie połączenie pozwala delektować się brzmieniem praktycznie każdego utworu, nie wywołując przy tym wrażenia sztuczności.

PXC 480 to słuchawki wyjątkowo mobilne, co widać zarówno w unikalnym designie jak i specyfikacji technicznej. Słuchawki o impedancji na poziomie 45 Ω  w trybie pasywnym, oraz 150 Ω w aktywnym, równie dobrze zabrzmią sparowane z urządzeniem mobilnym, jak i podłączone do domowego systemu audio.

Specyfikacja Sennheiser PXC 480

Impedancja (Ω)Active 150 Ω / Passive 45 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)17 - 23 000
Zniekształcenia (%)< 0.5 % (1kHz/100dB)
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), USB-A
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.225

Opinie o Sennheiser PXC 480

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: