Marka: Sennheiser

PC 333D

Sennheiser PC333D

Sennheiser PC 333D to wokółuszne słuchawki multimedialne, które dzięki kompatybilności z technologią Dolby Headphone dostarczają użytkownikowi wielowymiarowy dźwięk. Przestrzenne brzmienie w formacie 7.1 precyzyjnie odwzorowuje sygnały audio docierające z różnych kierunków, idealnie sprawdzając się podczas rozgrywek komputerowych.

Sennheiser PC333D

Cała konstrukcja PC 333D została podporządkowana wymaganiom stawianym przez graczy komputerowych. Zaawansowane przetworniki w połączeniu z zamkniętymi obudowami dostarczają wysokiej jakości brzmienie charakterystyczne dla produktów Sennheisera, a jednocześnie pozwalają użytkownikowi odizolować się od otoczenia i całkowicie zanurzyć w odtwarzanym dźwięku.

Specjalnie dla graczy słuchawki wyposażone zostały także w mikrofon. To profesjonalna konstrukcja, która dzięki układowi redukcji szumu zapewnia niesamowitą czystość i wyrazistość mowy. Rozwiązanie to ułatwia komunikowanie się z innymi graczami. Wygodę użytkowania zwiększa możliwość automatycznego wyciszenia komunikacji głosowej po podniesieniu wspornika, na którym zamocowany jest mikrofon. Ponadto przycisk umieszczony na prawej słuchawce umożliwia włączenie/wyłączenie funkcji rozmowy drużynowej.

Słuchawki Sennheiser PC 333D doskonale sprawdzają się nie tylko podczas rozgrywek komputerowych. Model ten zapewnia także naturalne brzmienie podczas odtwarzania muzyki, a dzięki zintegrowanemu mikrofonowi pozwala także prowadzić rozmowy w sieci Internet. Łatwość obsługi zwiększa regulator poziomu głośności umieszczony na prawej słuchawce.

Specyfikacja Sennheiser PC 333D

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)70 - 15 000 Hz
Czułość (dB/V)- 38 dBV / Pa
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak
Waga kg0.255

Opinie o Sennheiser PC 333D

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: