Sportowe douszne słuchawki zamknięte Yamaha EPH-WS01

Yamaha EPH-WS01 to sportowe słuchawki douszne współpracujące z modułem Bluetooth. Dzięki obsłudze technologii bezprzewodowej użytkownik może m.in. strumieniować muzykę ze smartfonu lub telefonu. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 8-mm przetworniki z neodymowymi magnesami. Wyróżnikiem modelu EPH-WS01 jest specjalna warstwa, którą pokryte zostały słuchawki. Chroni ona przed przedostawaniem się wody i potu do wnętrza słuchawek, dzięki czemu można z nich korzystać nawet podczas niesprzyjającej aury i w trakcie intensywnych treningów.


Wkładka douszna zapewniająca doskonały komfort podczas treningu

Sportowy model Yamaha EPH-WS01 wykorzystuje wkładki douszne, które pomagają utrzymać słuchawki bezpiecznie na miejscu podczas biegu lub w trakcie treningu. Nawet w przypadku długotrwałego użytkowania słuchawki przekonują niewielką wagą i komfortem, dzięki czemu cały czas możesz pozostać skoncentrowany i aktywny.

Odporne na pot i wodę

Słuchawki pokryte są specjalną warstwą, do której nie przywiera płyn. Dzięki temu pot i woda nie przedostają się do wnętrza i nie niszczą słuchawek, dzięki czemu śmiało możesz słuchać muzyki podczas uprawiania sportu.

*Moduł Bluetooth nie jest pokryty tą warstwą. 

Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i membrany ze wzdłużnym usztywnieniem

EPH-WS01 wykorzystuje nowo opracowany 8-mm przetwornik, który wyposażono w mocny magnes neodymowy i usztywnienie wzdłużne membrany, co pozwala zapewnić optymalny ruch membrany niezależnie od poziomu głośności podczas odtwarzania. Wszystkie te elementy zostały starannie opracowane, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku.

Żywe kolory dopasowane do sportowego stylu

Model Yamaha EPH-WS01 wykończony jest w takich samych wyrazistych kolorach, jakie można znaleźć w sportowych ubraniach. Słuchawki wyróżniają się prostym wzornictwem, ozdobionym jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, które zostało umieszczone na płaskiej części obudowy, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat.

Bluetooth - wysoka jakość odtwarzanego dźwięku i wygodne telefonowanie

Funkcjonalność Bluetooth w modelu EPH-WS01 pozwala bezprzewodowo odtwarzać muzykę po sparowaniu ze smartfonem lub telefonem obsługującym Bluetooth. Dzięki kompatybilności z formatem aptX użytkownik może cieszyć się wyższą jakością dźwięku. Podstawowe funkcje, takie jak start i zatrzymywanie odtwarzania, a także odbieranie połączeń telefonicznych można obsługiwać bezprzewodowo. Ponadto funkcja "multi-pairing" umożliwia zarejestrowanie do ośmiu urządzeń i równoległe wielopunktowe połączenie z dwoma urządzeniami, co gwarantuje wygodę korzystania z różnych urządzeń źródłowych, zarówno w domu, jak i poza nim.

Specyfikacja Yamaha EPH-WS01

Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)20 – 40 000 Hz
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak

Opinie o Yamaha EPH-WS01

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: