Marka: Audioquest

Forest USB-iPod 3m

250 zł
/ sztuka
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: USB
  • Długość (m): 3
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 13 zł

Sprawdź szczegóły

Sukces iPoda w niewiarygodny sposób wpłynął na to, w jaki sposób słuchamy muzyki i jak z niej korzystamy. Niemal cały świat skierował swoje oczy w stronę urządzeń takich jak iPod, iPhone oraz iPad i które dla wielu miłośników muzyki stały się głównymi źródłami dźwięku. Z tego powodu AudioQuest wykorzystał całą swoją wiedzę na temat cyfrowych interkonektów i zastosował ją przy opracowywaniu linii produktów przeznaczonych do iUrządzeń. Posłuchaj i usłysz to sam!

Lite przewodniki z długokrystalicznej miedzi (LGC): Zastosowanie litych przewodników ogranicza zniekształcenia spowodowane interakcją między przewodami. Dzięki zastosowaniu litej miedzi długokrystalicznej inżynierom AudioQuest udało się zapewnić bardziej przejrzysty dźwięk w porównaniu ze standardowymi kablami OFHC (beztlenowa miedź o wysokiej przewodności). LGC ma mniej tlenków wewnątrz materiału przewodzącego, mniej zanieczyszczeń i lepszą strukturę mikrokrystaliczną, co owocuje zdecydowanie lepszymi parametrami.

Lita polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości: Każdy materiał stały przylegający do przewodnika generuje w obwodzie zakłócenia. Izolacja żyły i materiał płytki drukowanej absorbują energię (straty). Część tej energii jest zachowywana, a następnie przesyłana z powrotem jako zniekształcenie. Polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości minimalizuje te zakłócenia.

Wtyki: Dokładnie wykonane pozłacane wtyki zostały precyzyjnie połączone z kablem za pomocą najwyższej jakości stopu lutującego. Lut AQ zawiera odpowiednio dobrane topniki i stopy metali, dzięki czemu wprowadza możliwie niewielkie zniekształcenia. Różnica pomiędzy lutami, którą można usłyszeć, jest efektem jakości połączenia. Lut AQ ma niewielką zawartość srebra, ponieważ im więcej srebra, tym trudniej jest uzyskać dobre połączenie.

USB – dobre połączenie dla urządzeń audio: USB (Universal Serial BUS) został opracowany przy wsparciu grupy firm takich jak np.: Intel, Hewlett-Packard i Microsoft. Celem jego wprowadzenia było zapewnienie komputerom osobistym prawdziwie uniwersalnego standardu, który umożliwiłby łączenie urządzeń takich jak twarde dyski, drukarki, kamery, a także niezwykle istotne w tym przypadku komponenty audio. Od samego początku protokół USB umożliwiał transfer sygnału audio. Dzięki temu połączenie komputera z przetwornikiem C/A umożliwia uzyskanie znacznie lepszych efektów niż mogą zagwarantować nawet bardzo dobre odtwarzacze płyt kompaktowych.

Specyfikacja Audioquest Forest USB-iPod 3m

Rodzajcyfrowy
CyfroweUSB
Długość (m)3
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
Profilokrągły

Opinie o Audioquest Forest USB-iPod 3m

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: