Marka: Audioquest

Cinnamon USB 3m

Special Price 454 zł Regular Price 859 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 455 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: USB
  • Długość (m): 3
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 23 zł

Sprawdź szczegóły

Cyfrowy interkonekt AudioQuest Cinnamon USB 3m

AudioQuest Cinnamon USB 3m to cyfrowy interkonekt, który projektanci wyposażyli w posrebrzane (1,25%) lite przewodniki, co pozwala ograniczyć zniekształcenia i zredukować jitter. Przewody otoczone są przez piankową polietylenową izolację, która zapewnia bardzo precyzyjny sygnał dźwiękowy. Kabel Cinnamon USB z obu stron zakończony jest pozłacanymi wtykami USB: typ A i typ B.


Posrebrzane lite przewodniki – minimalne zniekształcenia

Dzięki zastosowaniu litych przewodników projektanci AudioQuest ograniczyli do minimum jitter oraz wyeliminowali zniekształcenia związane z oddziaływaniem na siebie nici metalu tworzących wiązkę przewodnika. Lite posrebrzane (1,25%) przewodniki w modelu Cinnamon USB doskonale sprawdzają się tam, gdzie przesyłane są bardzo wysokie częstotliwości, m.in. w przypadku audio USB. Sygnały o wysokiej częstotliwości rozchodzą się niemal po powierzchni przewodnika. Gdy powierzchnia przewodnika pokryta jest bardzo czystym srebrem, parametry pracy takiego kabla zbliżone są do rozwiązania z przewodnikiem wykonanym z litego srebra, ale przy zachowaniu ceny porównywalnej z kablem z litej miedzi.

Piankowa izolacja polietylenowa – precyzja brzmienia

Jakikolwiek lity materiał przylegający do przewodnika jest elementem wpływającym na niedoskonałość obwodu. Izolacja przewodu, podobnie jak inne materiały, absorbuje energię, która najpierw zostaje zgromadzona, a następnie uwolniona w postaci zniekształcenia. Cinnamon USB wykorzystuje wypełnioną powietrzem piankową izolację polietylenową – powietrze praktycznie nie pochłania energii, a polietylen cechuje się niskimi stratami i ma łagodny profil zniekształceń. W porównaniu z innymi materiałami piankowa izolacja polietylenowa gwarantuje dużo słabszy efekt nieostrości.

Złącza, które gwarantują czystość dźwięku

Dokładnie wykonane pozłacane wtyki zostały precyzyjnie połączone z kablem za pomocą najwyższej jakości stopu lutującego. Lut AQ zawiera odpowiednio dobrane topniki i stopy metali, dzięki czemu wprowadza możliwie niewielkie zniekształcenia. Różnica pomiędzy lutami, którą można usłyszeć, jest efektem jakości połączenia. Lut AQ ma niewielką zawartość srebra, ponieważ im więcej srebra, tym trudniej jest uzyskać dobre połączenie.

Specyfikacja Audioquest Cinnamon USB 3m

Rodzajcyfrowy
CyfroweUSB
Długość (m)3
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana

Opinie o Audioquest Cinnamon USB 3m

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: