Marka: Audioquest

Cinnamon USB-iPod 1,5m

330 zł
/ sztuka
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: USB
  • Długość (m): 1,5
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 17 zł

Sprawdź szczegóły

Sukces iPoda w niewiarygodny sposób wpłynął na to, w jaki sposób słuchamy muzyki i jak z niej korzystamy. Niemal cały świat skierował swoje oczy w stronę urządzeń takich jak iPod, iPhone oraz iPad i które dla wielu miłośników muzyki stały się głównymi źródłami dźwięku. Z tego powodu AudioQuest wykorzystał całą swoją wiedzę na temat cyfrowych interkonektów i zastosował ją przy opracowywaniu linii produktów przeznaczonych do iUrządzeń. Posłuchaj i usłysz to sam!

Lite przewodniki pokryte srebrem w 1,25 %: Zastosowanie litych przewodników ogranicza zniekształcenia spowodowane interakcją między przewodami i redukuje jitter. Posrebrzane przewodniki doskonałe sprawdzają się m.in. w aplikacjach, w których pojawiają się bardzo wysokie częstotliwości, np. USB audio. W tym przypadku sygnał przenoszony jest niemal po powierzchni przewodnika. Takie rozwiązanie z jednej strony minimalizuje ostateczną cenę przewodu, którego koszt jest porównywalny z całkowicie miedzianym kablem, z drugiej poprawia parametry kabla, zbliżając je do osiągów przewodów wykonanych w całości ze srebra.

Lita polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości: Każdy materiał stały przylegający do przewodnika generuje w obwodzie zakłócenia. Izolacja żyły i materiał płytki drukowanej absorbują energię (straty). Część tej energii jest zachowywana, a następnie przesyłana z powrotem jako zniekształcenie. Polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości minimalizuje te zakłócenia.

Wtyki: Dokładnie wykonane pozłacane wtyki zostały precyzyjnie połączone z kablem za pomocą najwyższej jakości stopu lutującego. Lut AQ zawiera odpowiednio dobrane topniki i stopy metali, dzięki czemu wprowadza możliwie niewielkie zniekształcenia. Różnica pomiędzy lutami, którą można usłyszeć, jest efektem jakości połączenia. Lut AQ ma niewielką zawartość srebra, ponieważ im więcej srebra, tym trudniej jest uzyskać dobre połączenie.

USB – dobre połączenie dla urządzeń audio: USB (Universal Serial BUS) został opracowany przy wsparciu grupy firm takich jak np.: Intel, Hewlett-Packard i Microsoft. Celem jego wprowadzenia było zapewnienie komputerom osobistym prawdziwie uniwersalnego standardu, który umożliwiłby łączenie urządzeń takich jak twarde dyski, drukarki, kamery, a także niezwykle istotne w tym przypadku komponenty audio. Od samego początku protokół USB umożliwiał transfer sygnału audio. Dzięki temu połączenie komputera z przetwornikiem C/A umożliwia uzyskanie znacznie lepszych efektów niż mogą zagwarantować nawet bardzo dobre odtwarzacze płyt kompaktowych.

Specyfikacja Audioquest Cinnamon USB-iPod 1,5m

Rodzajcyfrowy
CyfroweUSB
Długość (m)1,5
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
Profilplecionka

Opinie o Audioquest Cinnamon USB-iPod 1,5m

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: