optoma


Optoma to wielokrotnie nagradzana firma projektująca i produkująca urządzenia audiowizualne. Koncentrując się na najwyższej jakości i stylu, w połączeniu z wyjątkową inżynierią i innowacyjnością, Optoma zapewnia ponadprzeciętne emocje w dowolnym miejscu.

Celem, do którego dążą projektanci, jest spełnienie oczekiwań klientów, dlatego też projektory Optomy wykorzystują najbardziej zaawansowane i innowacyjne technologie przetwarzania obrazu, gwarantując niesamowicie czysty, ostry i naturalny obraz, całości dopełniając najwyższym poziomem niezawodności. Swoje produkty firma kieruje zarówno do profesjonalistów z branży audio-wideo, jak i amatorów domowej rozrywki.

Portfolio firmy rozszerza gama produktów audio z rodziny Optoma NuForce. To konstrukcje przeznaczone dla miłośników muzyki, którzy cenią wysoką jakość dźwięku. Wykonane z najwyższej jakości komponentów, dostarczają fantastyczne brzmienie, perfekcyjnie współgrające z elegancką i jednocześnie nowoczesną stylistyką produktów.

Firma Optoma działa globalnie, a jej siedziby kontynentalne znajdują się w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz regionie Azji i Pacyfiku.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław