Odtwarzacz CD / C546BEE NAD

Odtwarzacz płyt NAD CD C 546BEE doskonale sprawdza się w każdym systemie muzycznym, który ma gwarantować najwyższą jakość dźwięku. Urządzenie z łatwością odtwarza płyty CD oraz CD-R i CD-RW, na których zgromadzono pliki MP3 i WMA.


Fluorescencyjny wyświetlacz w przejrzysty sposób przekazuje użytkownikowi informacje o płycie i statusie pracy urządzenia. Wyróżniającą cechą C 546BEE jest wyjście współosiowe zabezpieczone i izolowane przez 75-omowy transformator, tym samym izolujące przetwornik, aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie. Ta dbałość o szczegóły redukuje jitter, który w przeciwnym razie mógłby pogarszać cyfrowy sygnał. Oddzielne regulatory mocy dla sekcji cyfrowej i analogowej izolują dwa elektryczne efekty interferencji, a staranny układ ścieżek na płytce drukowanej w pobliżu przetwornika C/A pomagają optymalizować jakość dźwięku. Projektanci wyposażyli odtwarzacz w 24-bitowy przetwornik C/A wysokiej rozdzielczości firmy Wolfson ze względu na jego doskonałą niskopoziomową liniowość i&npsp;możliwości odzyskiwania detali.

 

Specyfikacja NAD C546BEE

Opinie o NAD C546BEE

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(6 ocen)

 • 5 6
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

6 opinii

 1. Piotr Dolata

  Ocena:
  Ocena: 5
  Cieplutki i barwnie grający odtwarzacz. Dobry kompan dla wzmacniacza Nad C356BEE. Dokupiłem go po odsłuchu kilku jeszcze innych modeli od innych producentów. Jednak Nad z Nadem dogadał się najlepiej, przynajmniej w moim systemie gdzie grają kolumny od B&W. Dodatkowym argumentem za Nadem, to oczywiście pilot systemowy, gdzie wystarczy pilot od wzmacniacza do obsługi obu klocków. Miło także dla oka, gdy wszystko do siebie pasuje. Wejście USB też się przyda, ponieważ trochę plików ze starych czasów jeszcze posiadam. Do połączenia tych elementów polecam przewód RCA Nordost Purple Flare. Dobrze kontroluje bas i dodaje przestrzeni. Wpasował się wręcz idealnie.
 2. Kamil

  Ocena:
  Ocena: 5
  Odtwarzacz dokupiłem do odtwarzacza Nad C356BEE. Jednak komplet od jednego producenta to jest to. Wygoda; jeden pilot do wszystkiego. Poza tym ładnie taka wieża wygląda. No i po zmianie z już wysłużonego Technicsa jest przyrost jakości na samym CD i to spory. Zacząłem od wzmacniacza i kolumn, ale odtwarzacz CD tez jest nie mniej ważny. Kolejny etap to będzie wypożyczenie kilku przewodów interconnect na testy. Dźwięk Nada w stosunku do starego Technicsa jest jakby bardziej analogowy, barwniejszy. Tamten grał jakby płasko teraz się okazuje. W zestawie ze wzmacniaczem Nada i kolumnami B&W gra świetnie.
 3. Eryk

  Ocena:
  Ocena: 5
  W stosunku do modelu niższego mniejsze zaszumienie. Kultura pracy napędu bez zarzutu. Szkoda, że Pioneer trochę odpuścił tu pola, bo Yamahy nawet żal w ręce brać. Bardzo udany model moim zdaniem.
 4. Jackowski

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mięciutko i przyjemnie grający odtwarzacz płyt kompaktowych. Zastąpił u mnie stary model CDX od Yamahy.
 5. Sylwester

  Ocena:
  Ocena: 5
  Okazuje się, że marka Nad to nie tylko wzmacniacze. Produkuję też bardzo dobre w swojej klasie odtwarzacz do płyt CD. Ten model jest tego bardzo dobrym przykładem. Zastąpił u mnie odtwarzacz BluRay Pioneera. Dźwięk był pod każdym względem lepszy. Dynamika, przestrzeń, barwa, głębia, bas.
 6. Tadeusz W

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mięciutko i łagodnie grający odtwarzacz. Sprawdzi się w systemach, gdzie trzeba uspokoić brzmienie. Z moim Cambridge Audio Azur 640 zagrał najlepiej.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: