Marka: ProAc

Tablette Ten

4 450 zł
/ sztuka
 • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 5-50 W
 • Wymiary (S x W x G) mm: 190 x 305 x 159
 • Waga kg: 5
 • Impedancja: 10 Ohm

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

ProAc Tablette 10

Wprowadzając Tablette 10 projektanci firmy ProAc jeszcze bardziej podnieśli poprzeczkę w klasie monitorów. Najnowsza konstrukcja jest już 10. generacją słynnego modelu Tablette, którego historia sięga 1979 r. Ta sława zobowiązuje, ale też, dzięki zdobytemu na przestrzeni dekad doświadczeniu, pomaga w osiągnięciu jeszcze większego sukcesu mierzonego jakością dźwięku.

Najnowszy model Tablette 10 jest całkowicie nową konstrukcją. Projektanci zastosowali cienkościenną obudowę, ale mocno wytłumioną. Dzięki temu zabiegowi głośnik ten może stać blisko ściany, zachowując wysoką jakość dźwięku. W przypadku kolumn głośnikowych z systemem bass-reflex taka lokalizacja zazwyczaj degraduje czystość brzmienia. O efektywności rozwiązania świadczy fakt, że monitory wykorzystywane przez BBC także zbudowane są w podobny sposób.

Aby zapewnić perfekcyjną jakość dźwięku ProAc wyposażył Tablette 10 w najnowocześniejsze przetworniki. Czystość wysokich tonów gwarantuje 25-milimetrowa jedwabna kopułka. Jednostka ta znana jest z wielu konstrukcji firmy, co świadczy o jej jakości. Wyróżnikiem głośnika niskotonowego jest membrana Paginna Mika, wykonana z mieszaniny liści trzcinowych i miki. Przetworniki współpracują ze zwrotnicą opracowaną specjalnie pod kątem zamkniętej obudowy. W konsekwencji Tablette 10 dostarcza dźwięk zaprzeczający jej niewielkim rozmiarom – z mocnym, głębokim basem i ekstremalnie przejrzystym zakresem średniotonowym.

Specyfikacja ProAc Tablette Ten

Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa5-50 W
Wymiary (S x W x G) mm190 x 305 x 159
Waga kg5

Opinie o ProAc Tablette Ten

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Zbyszek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Szukałem czegoś niewielkiego, niebanalnego. Mój wybór padł na te właśnie głośniki podstawkowe. Szczególnie zaciekawiła mnie membrana głośnika basowego wykonana z liści trzcinowych i miki. Brzmi inaczej rzeczywiście, dość miękko. Dobrze zgrywa się z tonami wysokimi, które powstają na kopułce z ... jedwabiu. Nie jestem jakimś audiofilem, ale to brzmienie jest po prostu bardzo nastrojowe. Za namową żony głośniki wylądowały w sypialni :)

Publikacje na temat ProAc Tablette Ten

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: