Indiana Line Tesi 242

Indiana Line Tesi 242 to idealna propozycja dla miłośników nowoczesnego wzornictwa. Zachowując te same zalety, co model Tesi 240, przykuwa wzrok swoim błyszczącym wykończeniem. Dzięki temu pozwala zbudować nagłośnienie stereo hi-fi lub kina domowego, który nie tylko dobrze brzmi.

Tesi 242 została opracowana przez inżynierów Indiana Line. Ten 2-drożny model wykorzystuje niedużą, a przy tym niezwykle wytrzymałą obudowę z MDF-u. Swoją sztywność konstrukcja ta zawdzięcza dodatkowym wzmocnieniom wewnętrznym, a także frontowej płycie, również wykonanej z MDF-u.

Zadanie odtwarzania dźwięku projektanci powierzyli sprawdzonym głośnikom. 26-milimetrowa jednostka wysokotonowa wykorzystuje jedwabną kopułkę oraz magnes neodymowy. Przetwornik umieszczony jest w specjalnej komorze, co dodatkowo odizolowuje go od obudowy kolumny. Poniżej kopułki pracuje 120-milimetrowy przetwornik niskotonowy z polipropylenową membraną, dodatkowo usztywnioną za pomocą miki. Głośnik ten współpracując z systemem bass-reflex (wylot tunelu na tylnej ściance) dostarcza czysty i punktowy bas, idealnie współgrający z naturalną średnicą i detalicznymi wysokimi tonami.

Specyfikacja Indiana Line Tesi 242

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30-80 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy120 mm
Przetwornik średniotonowyb.d.
Przetwornik wysokotonowy26 mm
Pasmo przenoszenia58-22000 Hz
Skutecznośćb.d.
Częstotliwość podziału2700 Hz
Wymiary (S x W x G) mm135 x 230 x 195 mm
Waga kg2.5
Wersje wykończeniaBiały połysk, Czarny połysk

Opinie o Indiana Line Tesi 242

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Indiana Line Tesi 242

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: