Marka: PSB Speakers

Imagine XA

As low as 900 zł Regular Price 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749.5 zł
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 10-80W / 60W
  • Pasmo przenoszenia: 100-23,000Hz
  • Wymiary (S x W x G) mm: 165 x 267 x 171
  • Waga kg: 2.95

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 45 zł

Sprawdź szczegóły

Kolumny głośnikowe PSB Imagine XA do obsługi kanału wysokości w systemach Dolby Atmos® 

Z kolumnami głośnikowymi PSB Imagine XA twoje kino domowe zyska całkowicie nowy wymiar, a ty po raz pierwszy poczujesz się tak, jakbyś rzeczywiście uczestniczył w akcji rozgrywającej się na ekranie. Imagine XA jest pierwszą konstrukcją PSB przeznaczoną do obsługi kanału wysokości w systemach Dolby Atmos® od 5.1.2 do 7.1.4 i wyższych. Dzięki temu stajesz się uczestnikiem wyjątkowego spektaklu, którego ukoronowaniem jest urzekająca warstwa dźwięku powyżej twojej głowy. Za sprawą Imagine XA możesz być pewien, że emocje realistycznego brzmienia ścieżek dźwiękowych 3D zapisanych w formacie Dolby Atmos staną się dla ciebie osiągalne na wyciągnięcie ręki, a ty z łatwością zanurzysz się w wielowymiarowej atmosferze dźwięku i usłyszysz najdrobniejsze detale dźwiękowe zapisane na ścieżce audio twoich ulubionych filmów.


Kolumny głośnikowe Imagine XA zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do górnej powierzchni wolnostojących i podstawkowych kolumn głośnikowych PSB z serii Imagine X, tworząc wraz z nimi zintegrowany system kina domowego. Dzięki swojej wzorniczej elegancji model Imagine XA z łatwością dopasowuje się także do innych kolumn głośnikowych dowolnego producenta, a także może pracować samodzielnie jako kolumna systemu Dolby Atmos – niezależnie od konfiguracji dostarczając rzeczywisty, naturalny dźwięk.

PSB Imagine XA

Od strony konstrukcyjnej podstawą Imagine XA jest 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy, który współpracuje ze 102-milimetrowym głośnikiem niskotonowym. Pierwszy z przetworników wykorzystuje tytanową kopułkę z magnesem neodymowym, w drugim pracuje membrana polipropylenowa wzmacniana glinką ceramiczną. Głośniki umieszczone są w szczelnej obudowie, w której podstawie projektanci zastosowali antypoślizgowe paski eliminujące ryzyko zsunięcia się Imagine XA. W razie potrzeby kolumny można także zawiesić na ścianie – wraz z kolumnami dostarczane są specjalne wsporniki.

Specyfikacja PSB Speakers Imagine XA

Opinie o PSB Speakers Imagine XA

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat PSB Speakers Imagine XA

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: