Marka: Mission

ZX-S biały

1 650 zł
/ sztuka
  • System: 2-drożny
  • Obudowa: Zamknięta
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 25-150 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 2 x 130 mm

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 82 zł

Sprawdź szczegóły

Mission ZX-S

Prawdziwie unikatową konstrukcją w całej serii ZX wyróżnia się 2-drożny głośnik efektowy ZX-S, który jako jedyny został wyposażony w zamkniętą obudowę. Całość tworzą dwa 38-milimetrowe tweetery oraz para 130-milimetrowych przetworników średniotonowych z aluminiowymi membranami, które znajdują się powyżej jednostek odpowiedzialnych za wysokie tony.

Mission Seria ZX

Całkowicie nowy 38-milimetrowy przetwornik opracowano pod kątem ograniczenia niedoskonałości pojawiających się w konwencjonalnych kopułkach. W wariancie opracowanym przez Missiona centralną część kopułki przymocowano na stałe do rdzenia magnetycznego i połączono krawędzią z otaczającym ją pierścieniem. Zastosowana metoda pozwala na dokładniejsze i efektywniejsze napędzanie kopułki, co prowadzi także do ograniczenia zniekształceń oraz zwiększenia jakości dźwięku, nawet przy częstotliwościach rzędu 30 kHz i wyższych. Konstruktorzy zadbali również o doskonałe odwzorowanie impulsów dźwiękowych, detali muzycznych i harmonii instrumentów.

Mission Seria ZX-S

Na sekcję średniotonową składają się dwa 130-milimetrowe przetworniki wyposażone w aluminiową membranę. W głośnikach zastosowano wentylację usuwającą powietrze znajdujące się z tyłu membran, w ten sposób przyczyniając się do redukcji rezonansu oraz uzyskania czystszego brzmienia zakresu średniotonowego wykraczającego poza 3 kHz. Konstrukcję urozmaicają wentylowane pierścienie przysłaniające resory przetworników i znakomicie wpływające na dźwięk poprzez zwiększenie czystości brzmienia średnich tonów.

Mission Seria ZX-S

Projektanci do wyrównania długości akustycznych ścieżek tweetera i jednostki średnio-niskotonowej sięgnęli po sprawdzony układ Mission IDG (Inverted Driver Geometry – oznacza to, że głośniki wysokotonowe umieszczono poniżej sekcji odtwarzające pozostałe zakresy częstotliwości.

Specyfikacja Mission ZX-S biały

System2-drożny
ObudowaZamknięta
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa25-150 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 x 130 mm
Przetwornik wysokotonowy2 x 38 mm
Pasmo przenoszenia120 Hz - 24 kHz
Skuteczność88 dB
Częstotliwość podziału2.7kHz
Wymiary (S x W x G) mm335 x 285 x 185
Waga kg8,6
Wersje wykończeniaBiały połysk
Impedancja8 Ohm

Opinie o Mission ZX-S biały

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: