Marka: Linn

Series 3 (301)

20 999 zł
/ sztuka
  • Moc wzmacniacza: 2 x 100 W Class-D
  • WiFi: Tak
  • AirPlay: Nie
  • Bluetooth: Tak

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1050 zł

Sprawdź szczegóły

 

Linn Series 3 (301)

Bezprzewodowy głośnik typu all-in-one Series 3 (301) wyróżnia się ponadczasową elegancją oraz precyzyjną inżynierią, łącząc w jednej konstrukcji zalety sieciowego odtwarzacza zintegrowanego, wzmacniacza i głośnika. 

Linn Series 3

Piękno modelu wykracza daleko poza samo wzornictwo: płynne kształty wraz z naturalnymi, starannie dobranymi ze względu na ich właściwości audio, materiałami powodują, że Series 3 jest prawdziwą ucztą dla oczu i uszu. Niesamowita detaliczność budzi muzykę do życia i maksymalnie zbliża słuchacza do oryginalnego wykonania.

Bez względu na to, skąd pochodzi muzyka – Spotify, Apple Music, Amazon Music czy własna biblioteka – Series 3 otwiera użytkownikowi możliwość zakochania się w niej na nowo.

Linn Series 3

Stworzenie systemu stereo poprzez dodatnie drugiego głośnika Series 3 pozwala uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe. Kompaktowe rozmiary głośników sprawiają, że z łatwością można ustawić je np. po obu stronach telewizora stojącego na szafce RTV. Po podłączeniu za pośrednictwem HDMI telewizor będzie mógł zabrzmieć lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Linn Series 3

Tak jak w przypadku urządzeń Linn DSM, użytkownik ma także możliwość połączenia ze sobą wielu głośników Series 3. W ten sposób można równocześnie odtwarzać muzykę w całym domu lub też w różnych pomieszczeniach słuchać innych nagrań, wszystkimi zarządzając za pomocą wygodnych i intuicyjnych opcji sterowania.

Konstrukcja nie wymaga specjalistycznej instalacji, co jest zasługą prostej konfiguracji typu plug-and-play – wystarczy przynieść głośnik do domu i podłączyć go, dzięki czemu będziesz mógł słuchać swoje ulubione utwory tak, jak nigdy wcześniej.

Linn Series 3

Inżynierowie głośnika Series 3 zaprojektowali go tak, aby doskonale komponował się z wystrojem dowolnego domowego wystroju i równocześnie zapewniał emocjonujący dźwięk, uatrakcyjniając codzienne zajęcia niebywałą czystością muzyki. Wszystko nagle staje się jasne wraz z brzmieniem pierwszych taktów utworów.

Dobrze zestrojone Series 3 zapewniają nadzwyczajną harmonię, spójność i symbiozę wszystkich elementów brzmienia.
To dźwięk dojrzały, wyrafinowany, pewny siebie, a zarazem delikatny. - AUDIO, kwiecień 2020 (recenzja w materiałach do pobrania).


Zaciekawiła Cię marka Linn? Dowiedz się więcej na jej temat z naszego artykułu: 


Specyfikacja Linn Series 3 (301)

Moc wzmacniacza2 x 100 W Class-D
WiFiTak
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Wymiary (S x W x G) mm250 x 296 x 206
Waga kg6.9
InneTweeter : 19mm silk dome; Bass/Mid : 160 mm long throw; wejścia: HDMI ARC, Exakt Link; Formaty audio: FLAC, ALAC, WAV, MP3, WMA (except lossless), AIFF, AAC, OGG

Opinie o Linn Series 3 (301)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: