Marka: Devialet

Atohm GT1 special edition + kable

Głośniki podstawkowe Atohm GT1 special edition Devialet

Prostota i kompaktowe rozmiary

Para kolumn głośnikowych Atohm GT1 Special Edition oferowanych przez Devialet oraz najwyższej jakości kable głośnikowe to propozycja dla najbardziej wymagających wielbicieli dobrego brzmienia. Kolumny głośnikowe z kablami wysokiej jakości "skrojone" na miarę do Devialet 120. Jako całość stanowią niezwykle zgrane trio, które przeniosą nas w całkowicie nowy wymiar muzycznych doznań. Ensemble to:

Pierwszy, kompletny system oferowany przez Devialet.

Pierwszy system, który umożliwia wykorzystanie technologii SAM. Numer jeden pod względem wydajności. Pierwszy system oferujący prostotę, piękno i kompaktowe rozmiary. Devialet z dumą przedstawia pierwszy kompletny system hi-fi, pierwszy we wszystkim

Pierwszy kompletny system

Devialet 120, najwyżej oceniany i najczęściej nagradzany system audio w historii, para kolumn głośnikowych Atohm GT1 Special Edition oferowanych przez Devialet oraz najwyższej jakości kable głośnikowe – najlepszy kompletny zestaw high-end gotowy do gry.

Pierwszy system z technologią SAM

Devialet jako pierwszy producent na świecie stworzył technologię SAM, której zadaniem jest zaadoptowanie sygnału audio do charakterystyki kolumn głośnikowych. Wykorzystując specjalnie opracowany sterownik zintegrowany z potężnym procesorem, w który wyposażone są urządzenia Devialet, SAM przekazuje w czasie rzeczywistym dokładny sygnał, który następnie zostaje przesłany do kolumn głośnikowych. W rezultacie głośniki wiernie oddają ciśnienie akustyczne nagranego materiału muzycznego – zasilane zgodnie z indywidualną charakterystyką, po raz pierwszy odkrywają przed słuchaczem pełnię swoich możliwości.

Pierwszy system pod względem możliwości

Pierwszy system, który wykorzystuje rewolucyjne technologie SAM i ADH. ADH odpowiada za perfekcyjne wzmocnienie sygnału, podczas gdy SAM adaptuje ten sygnał do charakterystyki wykorzystywanych kolumn głośnikowych. Unikatowe połączenie tych dwóch technologii umożliwia niezwykle wydajną pracę i uzyskanie parametrów, których nigdy wcześniej nie można było osiągnąć.

Prostota i kompaktowe rozmiary

Włącz urządzenie Devialet do sieci, podłącz głośniki oraz źródła dźwięku i... już wszystko gotowe do odtwarzania muzyki na niespotykanym dotąd poziomie. Co więcej Devialet Air pozwala na słuchanie muzyki wykorzystując zarówno połączenie przewodowe, jak i bezprzewodowe.

“Zatrzymałem się na moment na chodniku, aby przez chwilę zastanowić się nad tym, czego przed chwilą doświadczyłem. Dwa słowa cisną mi się na usta: prawda i piękno. Po odsłuchu mogę z pełną świadomością i przekonaniem stwierdzić, że to była najwspanialsza prezentacja muzyczna, jaką kiedykolwiek miałem możliwość doświadczyć”.

The State of Sound

 

Specyfikacja Devialet Atohm GT1 special edition + kable

System2-drożny
ObudowaWentylowana z tyłu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa-
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy150 mm
Przetwornik średniotonowy-
Przetwornik wysokotonowy28 mm jedwabna kopułka
Pasmo przenoszenia45 - 30 000 Hz (z włączonym SAM 25 - 30 000 Hz +/-3dB)
Skuteczność89 dB
Częstotliwość podziału2.5 kHz
Wymiary (S x W x G) mm200 x 330 x 265
Waga kg8 kg
Wersje wykończeniaBiały połysk
Materiał wykończeniaLakier
Impedancja6 Ohm

Opinie o Devialet Atohm GT1 special edition + kable

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Devialet Atohm GT1 special edition + kable

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: