Poprzedni
Następny

„To są wyśmienite konstrukcje” – test zestawu ATH-ADX5000 + Copland DAC 215

Copland DAC 215 + ATH-ADX5000

Na stronie soundrebels.com możemy zapoznać się z ciekawym testem, w którym sprawdzane są słuchawki Audio-Techniki ATH-ADX5000 uzupełnione przetwornikiem C/A oraz wzmacniaczem słuchawkowym Copland DAC 215. Efekt? Specjaliści byli zachwyceni możliwościami takiego połączenia.

ATH-ADX5000 to konstrukcja z najwyższej półki, stanowiąca połączenie japońskiego rzemiosła, wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych technologii, które pozwoliło na stworzenie od podstaw nowego, referencyjnego modelu. Słuchawki urzeczywistniają to do czego dążą wszyscy producenci, czyli do doskonałości brzmienia. Przekonało się o tym dwóch niezależnych ekspertów ze strony soundrebels.com:

ATH-ADX5000 są nie tylko lekkie i szalenie komfortowe, lecz przede wszystkim oferują klasę brzmienia zarezerwowaną dla blisko dwukrotnie droższej konkurencji. Dlatego też, jeśli poszukujecie Państwo referencyjnych nauszników w pierwszej kolejności sugeruję skierować swe kroki ku portfolio tytułowego producenta i mając już odpowiedni punkt odniesienia kontynuować dalszą eksplorację” – napisał Marcin Olszewski.

ATH-ADX5000

Podobnego zdania był drugi z ekspertów, Jacek Pazio:

„Jestem pozytywnie zaskoczony, że coś w założeniach chadzające nieco mniej wysyconymi ścieżkami potrafiło mnie aż tak urzec. Z autopsji wiem, że jestem odporny na działanie podprogowe, a to świadczy tylko o jednym – to są wyśmienite konstrukcje” – czytamy na stronie soundrebels.com.

Natomiast aby poznać opinię autorów na temat Copland DAC 215, który w eleganckiej, kompaktowej obudowie pełni funkcję aż trzech zaawansowanych urządzeń – przetwornika cyfrowo-analogowego, przedwzmacniacza i wzmacniacza słuchawkowego – musimy cofnąć się do wcześniejszej recenzji, gdzie specjaliści doszli do wniosku, że DAC 215 spełnia pokładane w nim oczekiwania z nawiązką, w pełni oddając krystaliczną czystość brzmienia.

Copland DAC 215

Do zapoznania się z pełnymi testami odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: