Poprzedni
Następny

Test kolumn podstawkowych ProAc Response DB3

ProAc Response DB3

„Fantastycznie staromodne wzornictwo, które zmiękczy serce niejednego audiofila w kwiecie wieku” – do takiej konkluzji doszedł Mariusz Malinowski na łamach cenionego czasopisma dla melomanów „Hi-Fi i muzyka” podczas testu kolumn podstawkowych ProAc Response DB3.

Konstrukcja brytyjskiej marki ProAc wyróżnia się tradycyjnym designem, kompaktowymi rozmiarami i przede wszystkim znakomitą jakością brzmienia. Ten ostatni element na recenzencie zrobił ogromne wrażenie:

„Po monitorach za około 10 tys. zł można się spodziewać dźwięku dopracowanego, ale jeszcze nie referencyjnego. ProAki trochę się wyłamały z tego schematu, bo w jednym aspekcie zaprezentowały klasę godną naprawdę wysokiego hi-endu” – możemy przeczytać w czasopiśmie „Hi-Fi i muzyka”.

Dalej Malinowski wspomina o najmocniejszej – jego zdaniem – stronie kolumn Response DB3, czyli „fantastycznie oddanej akustyce”: „To element niejako pozamuzyczny – nie dotyczy nut, lecz przestrzeni, w jakiej wybrzmiewają. W dodatku trudno go opisać, bo jest czymś w rodzaju otoczki, która nadaje każdej płycie jej własne tłok – niepowtarzalne, choć zawsze przezroczyste” – tłumaczy tester.

xxxxx

Autor pod sam koniec przestawia ostateczną ocenę Response DB3, nazywając ten klasowy model „pewniakiem” i „jedną z bardziej interesujących opcji dla osób poszukujących monitorów w cenie około 10000 zł”. Wszystko dzięki połączeniu tradycji serii, gwarantowanej jakości brzmienia i muzykalności.

Do zapoznania się z pełnymi testami odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: