Poprzedni
Następny

NAD czy Rotel? – wybierz dla siebie idealny zestaw stereo

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem wymarzonego systemu stereo, to teraz trafia się ku temu doskonała okazja. W maju wszystkie zestawy oparte na elektronice NAD oraz Rotel są do nabycia w niższych cenach. Wystarczy powołać się na akcję w jednym z naszych salonów lub skorzystać z kodu rabatowego NADROTEL, aby nabyć wybrany zestaw w cenie o 5% niższej od aktualnej ceny online.

NAD czy Rotel? – wybierz dla siebie idealny zestaw stereo

NAD Electronics (skrót od New Acoustic Dimensions) od dekad kojarzy się ze znakomitymi wzmacniaczami zintegrowanymi. Podobnie Rotel – japońska firma rodzinna założona w 1966 r., która już w latach 70. XX w. stała się cenionym producentem zaawansowanych konstrukcji audio. Wspólnym elementem dla obu marek jest koncepcja polegająca na tym, aby stworzyć znakomicie brzmiące, niezwykle dopracowane i zaawansowane urządzenia hi-fi, które jednocześnie byłyby dostępne w przystępnej cenie.

Wybór między jedną a drugą marką zależy od osobistych preferencji, stąd też o zaletach marek NAD i Rotel najlepiej przekonać się, odwiedzając jeden z salonów Top Hi-Fi & Video Design. Każdy nasz salon wyposażony jest w salę odsłuchową, dzięki czemu w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, czy brzmienie danego urządzenia spotka się z Twoim gustem muzycznym.

Zwłaszcza, że w maju pojawia się ku temu doskonała okazja, bowiem wszystkie zestawy oparte na elektronice NAD i Rotel można nabyć w cenie o 5% niższej od aktualnej ceny online. Promocja obowiązuje zarówno stacjonarnie, jak i online – wystarczy powołać się na tę akcję w najbliższym salonie lub w koszyku, po wybraniu produktu, wybrać opcję „zastosuj kod rabatowy” i wpisać kod rabatowy NADROTEL.

Wszystkie zestawy z elektroniką NAD i Rotel można zobaczyć pod poniższymi linkami:

Ze swoje strony szczególnie polecamy następujące zestawy.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C368 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi ELAC Debut Reference F5

Wzmacniacz zintegrowany NAD C368 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi ELAC Debut Reference F5

NAD C368 to łatwy w obsłudze wzmacniacz zintegrowany oraz konfiguracji system z licznymi wejściami cyfrowymi, zaawansowanym przetwornikiem C/A i wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym. Konstrukcję tę można doposażyć w opcjonalny moduł BluOS zapewniający dostęp do funkcji sieciowych. Natomiast ELAC Debut Reference F5 to flagowe kolumny z serii Debut Reference. Ten podłogowy model stanowi połączenie klasyki z nowoczesnością i brzmi równie wspaniale, jak wygląda, co jest zasługą licznych zaawansowanych rozwiązań technicznych, o których więcej można dowiedzieć się TUTAJ.

Wzmacniacz zintegrowany Rotel A12 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi ELAC Debut 2.0 F5.2

Wzmacniacz zintegrowany Rotel A12 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi ELAC Debut 2.0 F5.2

Rotel A12 to wszechstronny wzmacniacz zintegrowany, który cechuje się wysoką mocą i oferuje dostęp do licznych funkcjonalności, w tym łączności bezprzewodowej Bluetooth. Moc RMS 60 W na kanał sprawia, że A12 z łatwością nagłośni średnie pomieszczenia odsłuchowe, zwłaszcza z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi ELAC Debut 2.0 F5.2. Słuchacz tym samym może liczyć na spójne, emocjonujące i muzykalne brzmienie, gdzie wszystko – wraz z dynamiką, basem i górą – będzie na swoim miejscu.

System all-in-one NAD M10 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition

System all-in-one NAD M10 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition

Strumieniowy wzmacniacz M10 z BluOS z pewnością sprawdzi się w przypadku melomanów szukających uniwersalnych, a zarazem kompaktowych, rozwiązań audio. Ten system all-in-one to niezwykle funkcjonalne urządzenie, m.in. dzięki gniazdu HDMI i układowi korekcji akustycznej pomieszczenia Dirac Live, które niejedną osobę pozytywnie zaskoczy mocą. Ta niewielka konstrukcja potrafi rozruszać nawet najbardziej wymagające kolumny podłogowe, o czym przekonać się można łącząc M10 z kolumnami Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition.

Wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-1572 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins 703 S2

Wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-1572 z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins 703 S2

Kompozycja premium, która z miejsca stanie się Twoim centrum domowej rozrywki. Rotel RA-1572 to wzmacniacz zintegrowany, który w jednej konstrukcji łączy zarówno wejścia analogowe, jak i cyfrowe. Urządzenie to wspierają podłogowe kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 703 S2, które bez trudu wypełnią nawet duże pomieszczenia szczegółowym i realistycznym dźwiękiem. Jej konstrukcja łączy w sobie elegancki design i nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. membrany śreniotonowe Continuum – autorską technologię Bowers & Wilkins, opracowaną na potrzeby zaawansowanych konstrukcji linii 800.

Jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: