Poprzedni
Następny

Produkty marki Loewe dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Miło nam poinformować, że od teraz w salonach Top Hi-Fi & Video Design dostępne są produkty marki Loewe. Wśród nich znajduje się m.in. całkowicie nowa gama wysokiej jakości telewizorów, która urzeczywistnia filozofię firmy „Made in Germany”.

Loewe bild s.77 to telewizor, który pozwala przeżywać magiczne chwile z filmami i telewizją.

Marka Loewe Technology GmbH na początku 2020 r. została założona ponownie, co zapoczątkowało nowy rozdział w historii niemieckiej firmy. Błyskawiczne wznowienie działalności w Kronach we Frankonii, siedzibie firmy, pozwoliło rozpocząć produkcję telewizorów. Liftingowi poddanych zostało kilka modeli, dzięki czemu Loewe w krótkim czasie mogło poszerzyć swoje portfolio o nowe produkty. Pierwszą nową aktualizację oprogramowania dla obecnych modeli udostępniono w połowie 2020 r. 


Loewe – 100 lat rozwoju technologii TV. Więcej na temat niemieckiego producenta można dowiedzieć się z naszej strefy marki:


Jesienią 2020 r. miało miejsce Loewe Experience Tour. Podczas tego wydarzenia, pomimo trudnych okoliczności, Loewe przedstawiło nowe produkty mediom i swoim partnerom handlowym. Dzięki temu niemiecka marka zdołała odzyskać zaufanie wśród licznego grona swoich wieloletnich partnerów, tworząc silną sieć sprzedaży i dystrybucji. Obok wielu partnerów detalicznych w Niemczech, Loewe starannie rozwija współpracę ze strategicznymi partnerami w całej Europie.

Loewe – 100 lat rozwoju technologii TV

W Polsce oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Loewe została firma Audio Klan. Tym samym już od początku maja br. niemieckie produkty będą szeroko dostępne na polskim rynku w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design. Oznacza to, że wymagający klienci będą mieli znakomitą okazję do zapoznania się z niedawno wprowadzonymi modelami, takimi jak Loewe bild v czy bild s oraz towarzyszącą urządzeniom Loewe aplikacją „my Loewe”.

Z dumą ogłaszamy nawiązanie współpracy pomiędzy LOEWE Technology GmbH i Audio Klan Janusz Prządka Spółka Jawna. Firma Audio Klan ma nie tylko długą historię i niesamowitą znajomość branży audio-wideo w Polsce, lecz także bogate doświadczenie we współpracy z renomowanymi producentami sprzętu AV i mocno rozwiniętą sieć sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy marka Loewe zostanie ożywiona we wszystkich kluczowych kanałach sprzedaży detalicznej, a produkty Loewe znajdą swój dom u polskich klientów” – powiedział José Barreiro-Lopez, wiceprezes Loewe ds. globalnej sprzedaży.

Loewe – 100 lat rozwoju technologii TV

Nazwa „Top Hi-Fi & Video Design” zobowiązuje. Dlatego też jako część obietnicy wprowadzamy do oferty produkty marki Loewe, które zapewnią naszym klientom doznania wizualne i dźwiękowe z najwyższej półki – produkty marki Loewe zdobyły aż 10 nagród iF Design oraz sześć Red Dot Awards w 2021 r. Loewe kontynuuje tradycję tworzenia unikatowych i innowacyjnych produktów, które powstają w niemieckiej fabryce w Kronach. Oddział serwisowy Loewe, mający swoją siedzibę w Toruniu, będzie dbał o komfort użytkowania tych wyjątkowych i innowacyjnych produktów. Przygodę z marką Loewe proponujemy rozpocząć od zapoznania się z aktualnym flagowym modelem bild s.77 wyposażonym w 77-calową matrycą OLED najnowszej generacji. Magiczne chwile podczas korzystania z tego wyjątkowego telewizora to także zasługa wbudowanego soundbara o mocy 120 W, który wraz z telewizorem tworzy „magiczny moment” już podczas włączania urządzenia. Opcjonalna elektryczna i zdalnie sterowana podstawa podłogowa przyciąga wzrok swoją unikatową formą i sprawia, że użytkowanie urządzenia staje się czystą przyjemnością” – wyjaśnił Rafał Placzyński, product manager marki Loewe w firmie Audio Klan.

Loewe bild s.77 to model, który został stworzony z myślą o prawdziwych entuzjastach kina.

O firmie „Nowe Loewe”

Loewe to ceniona międzynarodowa marka telewizorów i elektroniki użytkowej z siedzibą w Kronach we Frankonii. Od momentu swojego powstania w 1923 r., roku wprowadzenia radia w Niemczech, dzięki swoim zaawansowanym produktom i licznym innowacjom firma zaczęła wyznaczać kierunek rozwoju całej branży. Kluczowym dla sukcesu Loewe jest połączenie zaawansowanej technologii, wzornictwa, jakości i łatwości użytkowania. Produkty Loewe wyróżniają się czystymi, precyzyjnymi i eleganckimi kształtami, które zachowują jakość wykończenia przez cały okres swojego życia, czego potwierdzeniem jest ponad 200 międzynarodowych nagród za wzornictwo.

Dzięki swojemu spektakularnemu 77-calowemu formatowi Loewe bild s.77 zapewnia wyjątkowe doświadczenia kinowe w domowym zaciszu.

Loewe opracowuje swoje produkty w siedzibie w Niemczech i także w Niemczech dysponuje własnymi zakładami produkcyjnymi ze zautomatyzowaną linią produkcyjną i fabryką dla ręcznie montowanych urządzeń OLED – w całości „Made in Germany”. Każdy telewizor jest indywidualnie sprawdzany pod koniec produkcji i regulowany w celu zapewnienia najwyższego komfortu oglądania. W ten sposób Loewe uzyskuje gwarancję, że klienci będą cieszyli się tymi samymi imponującymi wrażeniami wizualnymi w swoim domowym salonie, które zostały dopracowane podczas tygodni pracy w laboratorium poprzez kalibrowanie i optymalizowanie wszystkich parametrów.

Wśród nowych telewizorów Loewe w naszej ofercie znajdują się modele:

Aby osobiście przekonać się o walorach poszczególnych modeli i wybrać najlepszy dla siebie zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Tam nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze optymalnego sprzętu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: