Poprzedni
Następny

Koncertowe live streamy, które warto obejrzeć w sierpniu

Ku uciesze muzyków i wszystkich pracujących w tej branży, kilka tygodni temu rząd odmroził koncertowy biznes, jednak niefortunnie pokryło się to z kolejnym wzrostem zachorowań na Covid-19. Wiele osób wciąż boi się wtapiać w tłumy ludzi, zwłaszcza że polskie ulice najlepiej pokazują, jak nasi obywatele stosują się do prozdrowotnych wytycznych, nie mówiąc już o ograniczonych możliwościach podróżowania na koncerty do innych krajów. Na szczęście nie oznacza to, że ci bardziej ostrożni skazani są na bezkoncertową egzystencję – wystarczy porządne stereo i poniższa lista streamowanych koncertów, które można obejrzeć w sierpniu. Rock on!

Björk, fot. Oficjalny fanpage artystki

07.08. Elton John - The Great Amphitheatre (2001)

Eltona Johna nie trzeba przedstawiać nikomu, kto cokolwiek wie o muzyce. Ta ikona popu, miłośnik ekstrawaganckiej garderoby, ceniony przyjaciel wielu gwiazd i brytyjski skarb narodowy udostępni na YouTubie stream swojego świetnego koncertu z 2001.

Występ obejrzycie na YouTubie artysty.

08.08 Męskie Granie 2020 w Żywcu  

Męskie Granie to od kilku lat jedna z najpopularniejszych polskich inicjatyw muzycznych, a już na pewno najpopularniejszą komercyjną imprezą – co zresztą widać po ogromie ludzi pojawiających się na każdym koncercie z cyklu. W tym roku nie zobaczymy jednak tych wszystkich radosnych twarzy na żywo, jako że marka Żywiec postanowiła przenieść tegoroczny koncert na serwery internetu. 

Na jednej, wirtualnej scenie wystąpią członkowie Orkiestry Męskiego Grania w nowych kombinacjach – Nosowska wystąpi z Matą, Daria Zawiałow pojawi się w towarzystwie Tomasza Organka, a Bass Astral zagra z Igo. Oprócz tego fani mogą spodziewać się także solowych występów Króla i Dawida Podsiadły.

Wydarzenie możecie obejrzeć na żywo na Facebooku i YouTubie Męskiego Grania.


Zastanawiasz się nad systemem audio, ale nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź koniecznie w tym celu nasze poradniki:


08.08 The Weeknd Experience

The Weeknd to sceniczny pseudonim  urodzonego w 1990 roku Kanadyjskiego wokalisty Abela Tesfaye, który, za sprawą swojego alternatywnego podejścia do nurtu muzyki R&B, w ciągu 9 lat od swojego debiutu zdobył ogromną popularność na całym świecie.

Koncert obejrzycie tutaj.

09.08 Frank Turner & The Sleeping Souls

Frank Turner jest angielskim wokalistą folkowym, który rozpoczął swoją karierę muzyczną jako wokalista post-punkowej kapeli Million Dead, a po rozpadzie zespołu w 2005 roku rozpoczął karierę solową, która opiera się głównie na dźwięku. W studio i podczas występów na żywo Turnerowi towarzyszy jego, The Sleeping Souls, z którym dotychczas wydał osiem albumów, cztery kompilacje z muzycznymi rarytasami, składankę z serii “the best of”, jeden split i pięć EP-ek. Ostatni album Turnera zatytułowany “No Man’s Land” miał swoją premierą w sierpniu 2019 roku.

Koncert możecie obejrzeć tutaj.

09.08 Björk with Choir & Organ 

Najjaśniejsza gwiazda na muzycznej konstelacji Islandii zaplanowała na sierpień wyjątkowe widowisko muzyczne – swój online’owy występ w towarzystwie chóru i organów. To, czego na pewno możemy się po nim spodziewać, to mistyczne folkowe klimaty i wielu kojących duszę dźwięków. Reszta pozostaje niespodzianką, ale pamiętajmy, że to Björk, więc na pewno czeka nas sporo niespodzianek.

Zobaczcie Björk na żywo tutaj.


Dowiedz się więcej o tym, jak zapewnić idealny dźwięk z telewizora:


16.08 Steel Panther – Rockdown In The Lockdown

Z okazji dwudziestolecia swojego istnienia (tak, tak – powstali w 2000 roku!) blondaski ze Steel Panther postanowili dać czadu w internecie, skoro nie mogą zrobić tego, jak należy. Jeśli sentyment do starodawnego power metalu, wielkie fryzury, fantazyjne gitarowe riffy, odrobina rockowej słodyczy w stylu Bon Jovi, performance rodem z szalonych lat osiemdziesiątych i prześmiewcze teksty to wasza rzecz, nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Żeby wziąć udział w tym koncercie, musicie zarejestrować się tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: