Audio-Technica AT-LP60XHP

Łączący gramofon i słuchawki model AT-LP60XHP pozwala cieszyć się płytami 33 1/3 i 45 obr./min. bez konieczności używania dodatkowego sprzętu.

Najważniejsze cechy:

  • Gramofon Plug and play
  • automatyczny gramofon o napędzie paskowym,
  • wbudowany przedwzmacniacz połączony z gniazdem słuchawkowym i regulacją głośności,
  • w komplecie słuchawki ATH-250AV z 3,5 metrowym kablem,
  • odtwarzanie płyt z prędkością 33 1/3 oraz 45 obr./min.

Audio-Technica AT-LP60XHP

Oparty na AT-LP60X, w pełni automatycznym gramofonie z napędem paskowym, AT-LP60XHP wzbogacony jest o zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem mini-jack 3,5 mm i regulacją głośności na przednim panelu, więc wszystko co trzeba zrobić, to podpiąć dołączone słuchawki ATH-250AV (lub inne wybrane słuchawki),położyć czarny krążek na aluminiowym talerzu i rozpocząć odtwarzanie płyt.

Oczywiście, gramofon można również podłączyć do systemu stereo, aktywnych głośników, komputera lub innych komponentów i używać go jak standardowy gramofon. Odłączany kabel RCA (męski 3,5 mm na podwójny męski RCA) i wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy umożliwiają połączenie urządzenia do komponentów z lub bez specjalnego wejścia Phono. Podobnie jak AT-LP60X, AT-LP60XHP wyposażony jest w przeprojektowaną podstawę ramienia i główkę, aby poprawić śledzenie i zredukować rezonans. Jeszcze dalsze ograniczenie szumu jest zasługą adaptera AC, dzięki któremu konwersja prądu zmiennego na stały odbywa się poza obudową, przez co jej wpływ na tor sygnałowy zostaje ograniczony. Na wyposażeniu tego modelu znajduje się zdejmowana pokrywa przeciwpyłowa.

Audio-Technica już od ponad 50 lat jest liderem w projektowaniu wkładek gramofonowych. To doświadczenie urzeczywistnia wkładka Dual Magnet z wymienną igłą zastosowana w AT-LP60XHP. Wkładka zintegrowana jest z główką, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku i łatwą konfigurację.

Słuchawki ATH-250AV wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki zapewniające precyzję odwzorowania średnich i niskich częstotliwości. Lekka konstrukcja i wygodne, izolujące muszle pozwalają słuchać nagrań przez dowolnie długi czas, a kabel o długości 3,5 m gwarantuje maksymalną elastyczność podłączeń.

Specyfikacja Audio-Technica AT-LP60XHP

Bluetoothnie
Typ wkładkiDual Magnet
Stosunek sygnał/szum>50 dB
Poziom wyjściaPre-amp “PHONO”: 2,5 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec Pre-amp “LINE”: 150 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec
Wymiary (S x W x G) mm359.5 x 97.5 x 373.3
Waga kg2.6

Opinie o Audio-Technica AT-LP60XHP

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: