Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Dual DT 210 to w pełni automatyczny gramofon, który dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi i portowi USB pozwala podłączyć urządzenie do dowolnego wzmacniacza, a także zgrywać analogowe nagrania do wygodnych, praktycznych plików cyfrowych. Dzięki temu możesz cieszyć się swoimi klasykami i nowymi płytami  nie tylko w domu. Ze względu na swoją w pełni automatyczną konstrukcję jedyne, co musi zrobić użytkownik, to umieścić płytę na talerzu. Po naciśnięciu przycisku odtwarzania ramię samoczynnie opuści się na początku winylowego krążka, a po zakończeniu odtwarzania automatycznie powróci do wyjściowej pozycji.

Źródłem napędu DT 210 jest silnik na prąd stały, który za pośrednictwem paska napędza aluminiowy talerz. Urządzenie może pracować z jedną z dwóch prędkości: 33 1/3 lub 45 obr./min. Za odtwarzanie dźwięku odpowiada wkładka AT3600. Wszechstronność modelu zwiększa wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Pozwala on na bezpośrednie podłączenie DT 210 do dowolnego wejścia audio we wzmacniaczu, a nawet wprost do aktywnych głośników.

Model DT 210 dostarczany jest wraz z oprogramowaniem umożliwiającym współpracę gramofonu z komputerami Mac i PC. Ponadto w zestawie znajduje się przewód USB służący do połączenia gramofonu z komputerem.

Bluetoothnie
Wymiary (S x W x G) mm350 x 95,4 x 348
Waga kg2.75

Marka: Dual

DT 210

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: