Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Audioquest Nighthawk Carbon

Bardziej dojrzała wersja popularnych słuchawek Nighthawk zawiera liczne ulepszenia akustyki, ergonomii i wyglądu. Pozwoliło to jeszcze udoskonalić doskonałe brzmienie i wysoki komfort użytkowania.

Audioquest Nighthawk Carbon

Najważniejsze cechy:

  • Biocelulozowa membrana o średnicy 50 mm
  • Niska impedancja 25 W
  • Obudowa z płynnego drewna
  • Elementy z eko skóry
  • Wysokiej jakości przewód z mikrofonem
  • Trwałe wtyki pokryte warstwą srebra

Stworzenie wysokiej jakości słuchawek wymaga nie tylko wiedzy, ale również odpowiednich materiałów. Inżynierowie Audioquest postawili na naturalne materiały. Membrana głośnika wykonana została z biocelulozy, materiału używanego do budowy głośników od długiego czasu. W przeciwieństwie do popularnego obecnie mylaru ma on wyższą wytrzymałość i dużo lepsze tłumienie wewnętrzne. Pozwala to na uzyskanie czystszego dźwięku, bez słyszalnych zniekształceń. Niska impedancja głośnika, oraz jego duża czułość sprawiają, że są to łatwe do wysterowania słuchawki.

Audioquest Nighthawk Carbon

Obudowa została stworzona z płynnego drewna. Jest to mieszanka drewna, oraz włókien naturalnych, która jest później zamieniana na płyn i wtryskiwana do formy. Taki materiał charakteryzuje się lepszymi właściwościami niż plastik, przede wszystkim lepszym wewnętrznym tłumieniem. Pozwala to redukować wewnętrzne rezonanse. Słuchawki łączy dwuczęściowy pałąk o unikalnej konstrukcji. Dopasowuje on się do kształtu głowy nie wywierając dużego nacisku na żadną jej część.

Nauszniki i pałąk wykończono eko skórą o naturalnej fakturze. Oferuje ona wysoki komfort użytkowania nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Producent dołącza do zestawu wysokiej jakości przewód z miedzi długo krystalicznej. Jego końcówki pokryte są trwałą warstwą srebra, a sam przewód wyposażono w mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów.

Impedancja (Ω)25Ω
Czułość (dB/V)99 dB/mW
KonstrukcjaPółotwarta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałNie
Waga kg0,346
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Inne

Marka: Audioquest

NightHawk Carbon

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: